BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva vs Advokatų kontora „Konsus“ (70:82)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 22 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nusileido Advokatų kontora „Konsus“ (70:82)

2018 vasario 22 d., Ketvirtadienis, 23:05 val., peržiūros: 906

Vasario 22 d., Ketvirtadienį, A. Sabonio krepšinio centre įvyko A lygos, „Sporto fėja“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai BC „Gazuotas pienas“ ir svečiai Advokatų kontora „Konsus“.

Rungtynės prasidėjo šeimininku spurtu (15:4), bet dar besibaigiant pirmajam kėliniui Advokatų kontora „Konsus“ pavyko sumažinti atsilikimą ir rezultatas po pirmojo kėlinio buvo BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva naudai (16:11).

Antrajame kėlinyje ir toliau persvarą savo rankose laikė šeimininkai (27:20). Tačiau svečiai sugebėjo spurtuoti (3:13) ir prieš ilgąją pertrauką persverė rezultatą savo naudai (30:33).

Trečiajame kėlinyje ir toliau vyko apylygi kova ir kėlinio viduryje rezultatas buvo (43:42). Bet vėl Advokatų kontora „Konsus sugebėjo geriau sužaisti kėlinio pabaigą ir prieš lemiamą ketvirtį turėjo 7 taškų persvarą (50:57).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai ir toliau prątesė spurtą (0:16) ir susikrovė solidžią persvarą (50:67). Šeimininkai dar bandė vytis varžovus, tačiau svečiai greitomis atakomis išlaikė persvarą savo rankose ir šventė 8-ąją pergalę rezultatu 70:82 (16:11, 14:22, 20:24, 20:25).

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nesunkiai įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva išvargo sunkią pergalę prieš „Huawei“ (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 22:24 val.) BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pamokė R2P Sport ‒ S/M vyrus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Akademija“ pranoko Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ pratęsime palaužė Advokatų kontora „Konsus“ (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Kauno TPMC“ palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pirmoji nesėkmė prieš vieną šio sezono favoritų Kauno Autobusai (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 23:40 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva B lygos starte įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt komandą (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 22:25 val.)BC „Gazuotas pienas“ – Arnuva iškovojo triuškinančią pergalę (2017 spalio 31 d., antradienis, 21:17 val.)BC „Amber Grill“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 18:10 val.)