Huawei vs Advokatų kontora „Konsus“ (66:61)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 30 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Huawei“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ krepšininkus

2017 spalio 30 d., Pirmadienis, 22:30 val., peržiūros: 951

Pirmadienį, spalio 30 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko B lygos rungtynės, kuriose susitiko „Huawei“ (šeimininkai) ir Advokatų kontora „Konsus“ (svečiai). Abiem ekipom tai buvo pirmosios rungtynės šių metų B lygoje.

Rungtynių pradžioje po G. Kemzūros ir L. Jasevičiaus dvitaškių Advokatų kontora „Konsus“ įsiveržė į priekį 3:10. Visgi, po minutinės pertraukėlės „Huawei“ atsigavo ir po tikslaus V. Vainausko metimo kėlinuko pabaigoje priartėjo – 11:14.

Antro kėlinuko pradžioje P.Mickūnas ir M.Lukminas įsegė po tritaškį ir svečiai nutolo 11:20. Bet labai greitai „Huawei“ perėmė iniciatyvą į savo rankas ir kėlinuko viduryje po keturių paeiliui E. Jašinsko taškų sumažino varžovų persvarą iki 24:26. Kėlinuko pabaiga susiklostė nerezultatyviai abiem ekipom, o įpusėjus susitikimui 27:30 priekyje buvo Advokatų kontoros „Konsus“ ekipa.

Trečiajame ketvirtyje kontrolę rungtynėse perėmė „Huawei“, kurie kėlinuko viduryje jau pirmavo 40:34. Turimą persvarą šeimininkai išlaikė iki kėlinuko pabaigos, po kurio buvo priekyje 45:41.

Ketvirtajame kėlinuke po M. Sadausko tritaškio Advokatų kontora „Konsus“ išlygino rungtynių rezultatą 50:50. Bet tada „Huawei“ spurtavo 7:0 ir nutolo. Nors kėlinuko pabaigoje svečiai ir turėjo progą išlyginti rungtynių rezultatą, bet mesti trys paeiliui tritaškiai skriejo pro šalį, ko pasekoje pergalę rungtynėse šventė „Huawei“. Galutinis rungtynių rezultatas 66:61 (11:14, 16:16, 18:11, 21:20).

„Huawei“ žaidėjas A.Dervinskas apie tai, kas nulėmė komandos pergalę: „gynyba. 61 taškas, tai čia viską pasako. Ir netaiklūs varžovų metimai. Kad ir paskutinėm sekundėm laisvi metė, bet nepataikė. Gal čia tas naujas lankas mums padėjo.“

BC „Amber Grill“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 18:10 val.)„Kauno TPMC“ palaužė Advokatų kontoros „Konsus“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)„Huawei“ inirtingoje kovoje pranoko BC „Amber Grill“ krepšininkus (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Akademija“ pranoko Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:41 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ pratęsime palaužė Advokatų kontora „Konsus“ (2018 sausio 18 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)„Kauno TPMC“ inirtingoje kovoje pranoko „Hauwei“ krepšininkus (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 00:39 val.)„Kauno autobusai“ be vargo įveikė „Advokatų kontora „Konsus“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Huawei“ privertė pirmą kartą šiame sezone suklupti „Akademijos“ krepšininkus (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 00:25 val.)„Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nesunkiai įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:45 val.)„Akademija“ nugalėjo Advokatų kontorą „Konsus“ ir nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:43 val.)