Advokatų kontora „Konsus“ vs ASU ‒ Vytis 2 (90:80)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 balandžio 12 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (IV salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Visas rungtynes pirmavusi „Advokatų kontora „Konsus““ viena koja pusfinalyje

2018 balandžio 12 d., Ketvirtadienis, 22:36 val., peržiūros: 797

Ketvirtadienį, baladžio 12 – ąją dieną, A. Sabonio centro ketvirtoje salėje buvo sužaistos B lygos, „ALT reklama“ pirmenybių, ketvirfinalio pirmosios serijos rungtynės tarp šeimininkų „Advokatų kontora „Konsus“ ir svečių „ASU ‒ Vytis 2“. Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau antrajame kėlinyje pradėjo ryškėti aikštelės šeimininkų pranašumas. Nors svečiai dar trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje rodė dantis, tačiau šiandien laimėti labiau nusiteikę buvo „Advokatų kontora „Konsus“ komandą.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkų ekipa, kuri pademonstravo neblogą gynybą ir gerą puolimą. Bet netrukus priešininkai pradėjo išlyginti rezultatą ir pradėjo abi komandos žaisti apylygiai. Likus iki kėlinio pabaigos 2 minutėms, „Advokatų kontora „Konsus“ komanda keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti vienai minutei, „Advokatų kontora „Konsus“ pavyko padidinti savo rezultatą šešiais taškais – 29:23.

Antrojo kėlinio pradžioje „Advokatų kontora „Konsus“ surengė kelias sėkmingas atakas ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Didžiąją kėlinio dalį jiems sekėsi laikyti panašų pranašumą savo rankose, bet kėlinuko pabaigoje „ASU – Vytis 2“ ekipai pavyko sumažinti truputi savo atsilikimą, bet šeimininkų komandą dar labiau padidino savo rezultatą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 50:35.

Po ilgosios pertraukos svečiai vėl darė daug klaidų puolime ir gynyboje, tuo pasinaudoję šeimininkai vėl spurtavo ir įpusėjus kėliniui vėl turėjo apčiuopiamą pranašumą – 61:45. „Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai ir toliau laikė žaidimo kontrolę savo rankose ir po truputį didino atstumą, kuris po trijų kėlinių vėl buvo dviženklis – 72:53.

Ketvirtąjį kėlinį kur kas geriau pradėjo svečių komanda, pataikiųsi kelius tolimus mėtimus ir greitas atakas, kantriais žingsniais pradėjo artėti prie savo varžovų ir likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes, komandas skyrė 11-ą taškų. Tačiau tuomet „Advokatų kontora „Konsus“ susigriebė ir pradėjo spausti savo varžovus, kas ir atnešė jiems pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 90:80.

„Advokatų kontora „Konsus“ komandos treneris A.Šiaulys: Džiaugiames pergalę ir tikimės, kad sekmadienį susirinksime visi.

„Advokatų kontora „Konsus“ pergalingai pradėjo pusfinalį (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 20:28 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ tapo „B“ lygos čempionais (2018 gegužės 05 d., šeštadienis, 23:44 val.)Atkakliose rungtynėse Advokatų kontora „Konsus“ palaužė BC „Amber Grill“ ir žengė į B lygos finalą (81:77) (2018 gegužės 01 d., antradienis, 23:33 val.)Advokatų kontora „Konsus“ peržengė ketvirtfinalio barjerą (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 23:11 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva nusileido Advokatų kontora „Konsus“ (70:82) (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Kauno autobusai“ be vargo įveikė „Advokatų kontora „Konsus“ (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 22:10 val.)Permainingose rungtynėse „Advokatų kontora „Konsus“ išplėšė pergalę iš „DNC ‒ Sporto fėja“ komandos (2017 gruodžio 22 d., penktadienis, 01:33 val.)Antrajame kėlinuke pabėgusi Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino „R2P Sport ‒ S/M“ komandą (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)Advokatų kontora „Konsus“ gana užtikrintai įveikė ICE pasipriešinimą (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 23:02 val.)„Advokatų kontora „Konsus““ turėjo pripažinti „Huawei“ pranašumą (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:51 val.)