Omega vs BC „Boom“ (99:109)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 spalio 11 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Keturių pratęsimų trileryje „BOOM“ įveikė „Omegą“ bei žengė į pusfinalį

2017 spalio 11 d., Trečiadienis, 22:47 val., peržiūros: 1162

Spalio 11 dieną Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko „Kauno mero taurės 2017“ ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Omega“ priemė svečius BC „BOOM“ komandą.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Pirmi rungtynėse taškus pelnė „Omega“ (0:2). Sužaidus keturias minutes „BOOM“ pirmavo 10:7, o minutės pertraukėlės paprašė „Omega“. Po jos komandos toliau žaidė taškas į tašką. Sužaidus pirmas 10 minučių rezultatas buvo lygus (15:15).

Antrame kėlinyje komandos toliau žaidė lygiai. Tai vienai tai kitai komandai pavykdavo įgyti ne didesnį nei penkių taškų pranašumą, nors didesnę laiko dalį priekyje buvo „BOOM“. Šiek tiek geriau sužaidsta pirmos rungtynių dalies pabaiga lėmė keturių taškų „BOOM“ persvarą įpusėjus rungtynėms (27:31).

Trečią kėlinį geriau pradėjo „BOOM“. Svečiai antrą minutę padidino persvarą iki 13 taškų (28:41), o vėliau pranašumą išlaikė. Sužaidus šešias minutes komandas skyrė 15 taškų (33:48). Kėlinio paskutinėmis minutėmis „BOOM“ išsaugojo solidų pranašumą ir sužaidus tris kėlinius pirmavo rezultatu 41:54.

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis „Omega“ ėmė sparčiai vytis varžovus. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė šeši taškai (50:56). Dar po keturių minučių iš „BOOM“ persvaros liko tik vienas taškas (60:61). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai. Likus šešioms sekundėms iki kėlinio pabaigos „BOOM“ rezultatą išlygino, o paskutinė „Omegos“ ataka tikslo nepasiekė (70:70).

Pirmamme pratęsime komandos žaidė nerezultatyviai. Įpusėjus pratęsimui vienintelį tritaškį buvo pataikę „BOOM“ (70:73). Visgi paskutinėmis pratęsimo minutėmis komandų puolimas atgijo, o sužaidus 45 minutes rungtynėse nugalėtojas vis dar nebuvo aiškus (77:77). Antrame pratęsime komandos žaidė lygiai. Baigiantis trečiai minutei dviejų taškų persvarą turėjo „Omega“ (81:83). Likus aštuonioms sekundėms 88:85 pirmavo „Omega“, bet „BOOM“ baigiantis laikui rezultatą išlygino. Trečias pratęsimas taip pat vyko visisškai lygiai. Likus dviem minutėm dviejų taškų persvarą turėjo „BOOM“ (95:97). Visgi baigiantis kėlinio laikui baudos metimais „Omega“ pasivijo varžovus (97:97). Paskutinė ataka, kuri baigėsi „BOOM“ metimu iš po krepšio tikslo nepasiekė (97:97). Ketvirto pratęsimo pradžioje komandos žaidė lygiai, o „BOOM“ taškus rinko baudos metimais. Visgi antroje pratęsimo pusėje išryškėjo „BOOM“ pranašumas kurie įveikė varžovus rezultatu 99:109.

„BOOM“ treneris Laisvydas Gudaitis: „Rungtynių eiga parodė, kad pergalė turėjo šiandien būti mūsų rankose. Tuos kelis pratęsimus išplėšėme neįtikėtinai. Mūsų suolelis ilgesnis, bet vyrai ir varžovai įrodė, kad tiek rungtynių laiko gali žaisti šešiese ar septyniese. Mes šviežumo nelabai išlaikėme iki rungtynių pabaigos, nes varžovai intensyviai gynėsi ir puolė iki paskutinių rungtynių akimirkų. Manau jiems padėjo tai, kad išsibaudavo mūsų žaidėjai, bet turėjome kuo pakeisti. Tai manau didelis mūsų privalumas. Kai turėjome solidų pranašumą pasipylė jaunimo klaidos, tiesiog komanda nesugebėjo ramiai sužaisti. Komanda skubėjo, kai to daryti nereikėjo, o reikėjo tieisog ramiai sužaisti. Labai smagu, kad nors iššvaistėme pranašumą, bet kovojome su varžovais iki galo ir iškovojome tokią sunkią pergalę.“

Įtemptoje kovoje „Omega“ įveikė „DNC“ ekipą (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 21:52 val.)Tik po atkaklios kovos „Omega“ įveikė Sabonio KC – „Liūtukas“ (2017 spalio 03 d., antradienis, 22:03 val.)BC „Boom“ iš „Lemoros“ didelio pasipriešinimo nesulaukė (2017 spalio 04 d., trečiadienis, 22:44 val.)Beveik visą laiką pirmavę „BOOM“ „Kauno mero taurę“ 2017 pradėjo pergale prieš „Brentex Trailer“ (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)Advokatų kontora „Konsus“ palaužė BC „BOOM“ ir iškovojo Kauno mero didžiosios taurės bronzą (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 23:19 val.)BC „Boom“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Gazuotas pieną“ (2017 rugsėjo 25 d., pirmadienis, 21:35 val.)ICE varžovų tvirtovėje sutriuškino Omegą (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)