DNC vs KTU Plienas ‒ Spalvų sala (92:54)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 balandžio 11 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„DNC“ pusfinalį pradėjo triuškinančia pergale

2018 balandžio 12 d., Ketvirtadienis, 00:53 val., peržiūros: 763

Trečiadienį, balandžio 11 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „30+“ lygos pusfinalio varžybos tarp vietos „DNC“ bei svečių „KTU Plienas – Spalvų sala“. Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipa, tačiau tuomet puikią atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Per likusį rungtynių laiką niekas per daug nepasikeitė ir „DNC“ išlaikė saugų pranašumą iki pat rungtynių pabaigos.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo „KTU Plienas – Spalvų sala“ ekipa, kuri netrukus įgijo septynių taškų atotrūkį. Tačiau tuomet puikią atkarpą sužaidė „DNC“, kurie nevengė pabėgti į greitą puolimą ir smeigti tolimus metimus, taip persverdami svarstykles į savo pusę. Per likusį kėlinio laiką svečiai ir toliau nesugebėjo užpulti savo varžovų, o tuo pasinaudojo aikštelės šeimininkai ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 24:13. Antrojo kėlinio pradžioje „DNC“ ekipai pavyko vėl padidinti savo pranašumą, o vėliau puolimo skonį prisiminė ir „KTU Plienas – Spalvų sala“ ekipa. Jiems pavyko palaikyti daugmaž tokį patį deficitą iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 44:28.

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai ir toliau nemažino apsukų. Jie nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime, gynyboje taip pat atrodė tvarkingai ir netrukus jų pranašumas perkopė 20-ies taškų ribą. Per likusį kėlinio laiką „DNC“ ekipa išlaikė pranašumą, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 69:44. Lemiamas ketvirtis teliko tik formalumas ir aikštelės šeimininkai pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale. Galutinis rungtynių rezultatas 92:54.

Donatas Budginas („DNC“):
“Atėjome nusiteikę laimėti. Varžovas geras, bet dėl kažkokių priežasčių nesusirinko dalis žaidėjų. Manau, kad antrosios rungtynės bus kur kas atkaklesnės. O šiandien, rungtynių pradžioje žaidimas „nepaėjo“, bet po to nusiteikėm normaliai ir nuvažiavom“.

„DNC“ 30+ lygos ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Agentus“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 19:22 val.)Pirmame kėlinyje „DNC“ susitvarkė su „Šernais“ ir iškovojo triuškinančią pergalę (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 20:16 val.)„DNC“ po ilgosios pertraukos sutriuškino „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:28 val.)Ketvirtfinalį „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ pradėjo nelengva pergale (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:06 val.)„DNC“ išplėšė pergalę prieš „Šilainiai“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:16 val.)„DNC“ įveikė „Agentus“ ir žengė į pusfinalį (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 16:32 val.)„DNC“ susitvarkė su „Kauno savivaldybė & Policija“ (93:74) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 18:18 val.)„Sporto manija“ sutvarkė visus reikalus su „DNC“ lemiamo ketvirčio metu (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 16:40 val.)„Šernai“ apibėgo „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ ekipą (2018 vasario 28 d., trečiadienis, 23:37 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ po sunkios kovos palaužė „Šilainių“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:07 val.)