Callcredit vs Modesta (93:27)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 09 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Vos 27 taškus įmetusi „Modesta“ neturėjo šansų rungtynėse prieš „Callcredit“

2017 lapkričio 09 d., Ketvirtadienis, 22:24 val., peržiūros: 774

Ketvirtadienį, lapkričio 9 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – šeimininkų teisėmis žaidusių „Callcredit“ (1-1) bei svečių „Modestos“ (0-2).

Jau rungtynių pradžioje „Callcredit“ spurtavo ir po dviejų tikslių M. Zavecko tolimų šūvių pirmavo 17:0. Turimą persvarą šeimininkai išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos, po kurio pirmavo 26:8.

Antrajame kėlinuke „Modestai“ ir toliau sunkiai sekėsi rinkti taškus, kuo puikiai naudojosi „Callcredit“ krepšininkai. Po to paties M. Zavecko septynių taškų paeiliui šeimininkai buvo priekyje 43:10. Kėlinukas pasibaigė tiksliu M. Lavrentjevo tritaškiu, po kurio „Callcredit“ baigė pirmąją rungtynių pusę pirmaudami 51:14.

Trečiajame kėlinuke „Callcredit“ rengė vieną greitą ataką po kitos, vertė vieną metimą iš po krepšio po kito ir nenuostabu, kad po trijų ketvirčių jų persvara išaugo iki šešiasdešimties taškų – 79:19.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo keturiais svečių ekipos krepšininko D. Kielos taškais, bet jie negelbėjo. „Callcredit“ iškovojo įspūdingą pergalę, kuri jiems yra antroji. Galutinis rungtynių rezultatas 93:27 (26:8, 25:6, 28:5, 14:8).

T.Konovalovas („Callcredit“):

„nudžiugino žaidimo intensyvumas. Daug žaidėjų susirinko, varžovas ne iš stipriausių, bandėme aktyviau žaisti, kas visai ir pavyko, iš rezultato matyti. Ir gynyba“.

„Omega“ nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 18:19 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje palaužė „Callcredit“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 22:20 val.)Emocijų kupiname mače „Rapala“ pranoko „Callcredit“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 23:32 val.)„Modesta“ nepasipriešino „Kesko Senukai“ ekipai (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:07 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse „Brentex Trailer & Partner“ palaužė „Callcredit“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 23:37 val.)Kietoje kovoje savo pranašumą įrodė „Callcredit“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:54 val.)„ASS & Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Callcredit“ (78:51) (2017 gruodžio 18 d., pirmadienis, 22:54 val.),,RVG Baldai“ nesunkiai įveikė ,,Callcredit“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:21 val.)„Coca Cola“ neleido „Modestos“ krepšininkams pagalvoti apie pirmąją pergalę (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 23:01 val.)​Antroje rungtynių pusėje „Callcredit“ įveikė „Coca-Cola“ komandą (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 21:29 val.)