BC „Gazuotas pienas“ vs BC „Boom“ (55:88)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 rugsėjo 25 d., Pirmadienis, 19:50 val. @ Dainavos progimnazija, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC „Boom“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Gazuotas pieną“

2017 rugsėjo 25 d., Pirmadienis, 21:35 val., peržiūros: 978

Pirmadienį Dainavos progimnazijos sporto salėje įvyko Kauno mero taurės 2017 rungtynės, kuriose susitiko BC „Gazuotas pienas“ ir svečių teisėmis atvykę BC „Boom“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti didesnio pranašumo, tačiau P.Mitkaus taškai leido svečiams susikrauti 6 taškų pranašumą ( 11:17). Toliau ekipos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir BC „Boom“ išsaugojo susikrautą pranašumą ( 17:22). Antrame kėlinyje BC „Gazuotas pienas“ ėmė lipti varžovams ant kulnų, bet svečiai taikliais metimais neleido varžovams persverti rezultato ( 32:34). Likus žaisti keturias minutes BC „Boom“ surengė sėkmingą atkarpą net 16:2 ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 16 taškų pranašumą – 34:50.

Po ilgosios pertraukos BC „Gazuotas pienas“ turėjo galimybę prisivyti varžovus, bet sunkiai sekėsi realizuoti baudos metimus, o ketvirčio pabaigoje BC „Boom“ tolimais metimais padidino pranašumą iki 22 taškų ( 44:66). Ketvirtame kėlinyje aikštelės šeimininkai toliau buksavo tiek puolime, tiek gynyboje ( 47:76). Svečiai pajautė pergalės skonį ir ėmė spausti varžovus po visą aikštelę, o tam BC „Gazuotas pienas“ nebuvo pasiruošę, kur dalino lengvus taškus varžovams ir BC „Boom“ iškovojo triuškinančią pergalę. rezultatu – 55:88.

„DNC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Gazuotas pienas“ (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:44 val.)BC „Boom“ iš „Lemoros“ didelio pasipriešinimo nesulaukė (2017 spalio 04 d., trečiadienis, 22:44 val.)Beveik visą laiką pirmavę „BOOM“ „Kauno mero taurę“ 2017 pradėjo pergale prieš „Brentex Trailer“ (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)Nerezultatyviame sezono starte ‒ nelengva BC „Gazuoto pieno“ pergalė prieš „Lemorą“ (2017 rugsėjo 18 d., pirmadienis, 22:08 val.)Advokatų kontora „Konsus“ palaužė BC „BOOM“ ir iškovojo Kauno mero didžiosios taurės bronzą (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 23:19 val.)Keturių pratęsimų trileryje „BOOM“ įveikė „Omegą“ bei žengė į pusfinalį (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:47 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtajame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „Brentex Trailer“ (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 21:51 val.)