Brentex Trailer vs BC „Boom“ (45:55)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 rugsėjo 21 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

Beveik visą laiką pirmavę „BOOM“ „Kauno mero taurę“ 2017 pradėjo pergale prieš „Brentex Trailer“

2017 rugsėjo 21 d., Ketvirtadienis, 22:37 val., peržiūros: 892

2017 metų rugsėjo 21 dieną „Atžalyno“ progimnazijos sporto salėje įvyko „Kauno mero taurės“ 2017 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Brentex Trailer“ priemė svečius BC „BOOM“ komandą. Abiem komandom šios rungtynės buvo pirmos taurėje.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, nei vienai komandai nepavyko labiau atitrūkti. Sužaidus keturias minutes „BOOM“ turėjo vieno taško persvarą (5:6). Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 5:2 laimėjo „Brentex Trailer“ (10:8). Visgi kėlinio pabaigoje šiek tiek geriau žaidė „BOOM“, kuriem pavyko įgyti vieno taško persvarą (17:18).

Antro kėlinio pradžioje „BOOM“ bandė perimti iniciatyvą ir netrukus jiems tai pavyko. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė septyni taškai (17:24), o minutės pertraukėlės paprašė „Brentex Trailer“. Po jos svečių pranašumas padidėjo dar dviem taškais (17:26). Visgi beveik tobulai kėlinyje gynęsi „BOOM“ žaidėjai praleido dvitaškį ir sužaidus pusę rungtynių pirmavo rezultatu 19:32.

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis geriau žaidė „Brentex Trailer“, kuriem ketvirtą minutę pavyko sumažinti „Boom“ persvarą iki penkių taškų (31:36). Visgi prasidėjus antrai kėlinio pusei iniciatyvą perėmė „BOOM“, o svečių persvara sparčiai augo. Likus minutei su puse iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 13 taškų (33:46), o „Brentex Trailer“ paprašė minutės pertraukėlės. Per likusį laiką „Brentex Trailer“ varžovų persvarą sumažino trim taškais (36:46).

Ketvirtame kėlinyje komandos žaidė nerezultatyviai. Per pirmas dvi minutes įmetė po du taškus (38:48). Netrukus „BOOM“ persvara padidėjo iki 15 taškų (53:38). „BOOM“ neleido varžovams prisivyti stipriai ir sužaidus aštuonias minutes pirmavo rezultatu 53:44. Rungtynės baigėsi pirma „BOOM“ pergale taurėje (45:55). „Brentex Trailer“ pralaimėjo pirmą kartą.

„BOOM“ treneris Laisvydas Gudaitis: „Jei atvirai, šiandien ne kaip žaidėme. Dar nebuvome susibėgę nei karto po vasaros. Yra keletas naujų žaidėjų. Turime lygiaverčių žaidėjų dešimtuką, palaikėme pakankamai gerą rungtynių tempą, intensyvumą tiek gynyboje tiek puolime. Šiandien tritaškiai mums nekrito, gal iš tos pusės buvo mums šiek tiek sudėtingiau. Esame tritaškininkų komanda. Manau pagrindinė priežastis pergalės yra jaunesni žaidėjai ir didesnio rungtynių tempo palaikymas.“

BC „Gazuotas pienas“ ketvirtajame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „Brentex Trailer“ (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 21:51 val.)BC „Boom“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Gazuotas pieną“ (2017 rugsėjo 25 d., pirmadienis, 21:35 val.)BC „Boom“ iš „Lemoros“ didelio pasipriešinimo nesulaukė (2017 spalio 04 d., trečiadienis, 22:44 val.)Advokatų kontora „Konsus“ palaužė BC „BOOM“ ir iškovojo Kauno mero didžiosios taurės bronzą (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 23:19 val.)Keturių pratęsimų trileryje „BOOM“ įveikė „Omegą“ bei žengė į pusfinalį (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:47 val.)„Lemora“ po atkaklios kovos įveikė „Brentex Trailer“ (2017 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 23:52 val.)„ICE“ įtikinamai įveikė „Brentex Trailer“ ekipą (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)