BC „Gazuotas pienas“ vs Brentex Trailer (86:61)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 02 d., Pirmadienis, 19:50 val. @ Dainavos progimnazija, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

BC „Gazuotas pienas“ ketvirtajame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „Brentex Trailer“

2017 spalio 02 d., Pirmadienis, 21:51 val., peržiūros: 872

Pirmadienį, spalio 2 d.., Kauno Dainavos progimnazijos sporto salėje įvyko Kauno Mero taurės 2017 B pogrupio akistata, kurioje namuose žaidusi BC „Gazuotas pienas“ (1-1) ekipa priėmė svečius „Brentex Trailer“ (0-2) krepšininkus.

Rungtynių pradžioje komandos apsišaudė tritaškiais – po dviejų iš eilės J. Pilecko tolimų metimų 9:3 pirmavo BC „Gazuotas pienas“. Iki kėlinuko pabaigos aikštelės šeimininkai sugebėjo įgyti ir dviženklią persvarą 24:14.

Antrajame kėlinuke žaidimas aikštelėje apsilygino ir po tikslaus Š. Mickaus tritaškio, „Brentex Trailer“ kėlinuko viduryje priartėjo 33:25. Bet tada iniciatyvos ėmėsi J.Pileckas ir P.Maciulevičius, kurie pataikė po kelis taiklius metimus iš eilės ir BC „Gazuotas pienas“ įpusėjus dvikovai buvo priekyje 42:29.

O intriga rungtynėse atgijo trečiajame kėlinuke. Penki iš eilės V. Fomino taškai leido svečiams priartėti iki 45:40. Bet J.Pileckas ir M.Stankevičius tolimais metimais neleido dar labiau varžovams priartėti. Visgi, „Brentex Trailer“ po trijų ketvirčių buvo arti – 57:51.

Į savo vietas viskas susidėliojo ketvirtajame kėlinuke. Po dviejų paeiliui M. Stankevičiaus tritaškių BC „Gazuotas pienas“ vėl pirmavo dviženkliu pranašumu 68:55. Rungtynių pabaigoje „Brentex Trailer“ krepšininkams ėmė stigti jėgų, o tuo puikiai pasinaudoję aikštelės šeimininkai dar labiau padidino savo pranašumą. Galutinis rungtynių rezultatas 86:61.

„ICE“ įtikinamai įveikė „Brentex Trailer“ ekipą (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:17 val.)Beveik visą laiką pirmavę „BOOM“ „Kauno mero taurę“ 2017 pradėjo pergale prieš „Brentex Trailer“ (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„Lemora“ po atkaklios kovos įveikė „Brentex Trailer“ (2017 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 23:52 val.)Nerezultatyviame sezono starte ‒ nelengva BC „Gazuoto pieno“ pergalė prieš „Lemorą“ (2017 rugsėjo 18 d., pirmadienis, 22:08 val.)„DNC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Gazuotas pienas“ (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:44 val.)BC „Boom“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Gazuotas pieną“ (2017 rugsėjo 25 d., pirmadienis, 21:35 val.)