BC „Gazuotas pienas“ vs Lemora (54:49)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 rugsėjo 18 d., Pirmadienis, 19:50 val. @ Dainavos progimnazija, Partizanų g. 118, Kaunas, LT-50342

Nerezultatyviame sezono starte ‒ nelengva BC „Gazuoto pieno“ pergalė prieš „Lemorą“

2017 rugsėjo 18 d., Pirmadienis, 22:08 val., peržiūros: 1064

Pirmadienį, rugsėjo 18 d., oficialiai buvo atidarytos 13-osios KKL pirmenybės, kurios prasidėjo „Kauno mero taurės 2017“ rungtynėmis – namuose žaidusi BC „Gazuotas pienas“ ekipa priėmė svečius „Lemoros“ krepšininkus.

Rungtynės prasidėjo mažu „Lemoros“ spurtu, kuri po keturių paeiliui V. Adomaičio taškų pirmavo 0:6. Visgi, po minutinės pertraukėlės atsigavo ir BC „Gazuoto pieno“ puolimas, aikštelės šeimininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir laimėjo pirmąjį kėlinuką 17:13.

Antrasis kėlinukas prasidėjo abiejų ekipų netaikliais metimais ir kelios minutės rungtynėse buvo tuščios. Bet tą tylą išsklaidė taiklus J. Pilecko tritaškis, leidęs aikštelės šeimininkams pirmauti 20:13. Turimą pranašumą BC „Gazuotas pienas“ išlaikė iki pat didžiosios pertraukos, į kurią ilsėtis išėjo rezultatui esant 28:23.

Trečiajame kėlinuke „Lemora“, po G. Gusto tritaškio priartėjo iki minimumo 28:27, bet tada tritaškiu iškart atsakė P.Maciulevičius ir šeimininkai vėl nutolo. Kėlinuko pabaigoje BC „Gazuoto pieno“ žaidėjo M. Stankevičiaus pelnyti šeši taškai paeiliui leido šeimininkams įgyti dviženklį pranašumą 42:31.

Ketvirtojo kėlinuko viduryje po taiklaus V. Sutkaus tolimo metimo BC „Gazuotas pienas“ nutolo 47:34. Bet G. Gusto metimai labai greitai leido „Lemorai“ prairtėti 49:45. Visgi, kėlinuko pabaigą geriau sužaidė aikštelės šeimininkai, kurie ir šventė pirmąją pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 54:49.

Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lemorą“ (2017 spalio 10 d., antradienis, 21:59 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtajame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „Brentex Trailer“ (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 21:51 val.)BC „Boom“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš BC „Gazuotas pieną“ (2017 rugsėjo 25 d., pirmadienis, 21:35 val.)BC „Boom“ iš „Lemoros“ didelio pasipriešinimo nesulaukė (2017 spalio 04 d., trečiadienis, 22:44 val.)„DNC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Gazuotas pienas“ (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Lemora“ po atkaklios kovos įveikė „Brentex Trailer“ (2017 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 23:52 val.)