Elektromontuotojas vs Akademija (51:61)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 14 d., Trečiadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Akademija“ įrodė pranašumą prieš „Elektromontuotoją“

2016 gruodžio 14 d., Trečiadienis, 20:50 val., peržiūros: 1663

Gruodžio 14 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Elektromontuotojas“ priemė svečius „Akademiją“. „Elektromontuotojas“ buvo iškovojęs penkias pergales ir du kartus buvo pralaimėjęs. „Akademijos“ sąskaitoje buvo šešios pergalės ir vienas pralaimėjimas.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Elektromontuotojas“ (4:0). Gan nerezultatyviai vykusiame kėlinyje, antrą minutę pirmus taškus pelnė ir „Akademija“ (4:1). Netrukus dar du taškus pelnė svečiai (4:3). Antroje kėlinio pusėje šiek tiek geriau žaidė „Akademija“, kuriai pavyko įgyti dviejų taškų persvarą (6:8).

Antro kėlinio pradžioje du taškus pelnė „Akademija“, bet netrukus į tai „Elektromontuotojas“ atsakė dviem taikliais metimais (10:10). Penktą minutę šešių taškų persvarą pavyko įgyti „Akademijai“ (10:16). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, o daugiau dėmesio skirdamos gynybai jos surinko nedaug taškų per pirmą rungtynių pusę (19:22).

Trečio kėlinio pradžioje tritaškį pataikė „Akademija“, bet netrukus trim taikliais dvitaškiais rezultatą išlygino „Elektromontuotojas“ (25:25). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, bet tritaškių daugiau už varžovus įmetusi „Akademija“ įgijo penkių taškų persvarą (32:37). Visgi devintą minutę „Elektromontuotojas“ buvo priekyje (38:37). Kėlinio pabaigoje „Akademija“ pelnė šešis taškus be atsako ir sužaidus 30 minučių pirmavo rezultatu 38:43.

Ketvirto kėlinio pirmos minutės buvo labai svarbios rungtynių baigčiai. „Akademija“ gynėsi be klaidų, o patys pelnė 11 taškų be atsako (38:54). Septintą minutę „Elektromontuotojas“ buvo priartėjęs prie varžovų iki 11 taškų (46:57). Visgi rungtynių eigos perlaužti šeimininkams nepavyko ir jie turėjo pripažinti varžovų pranašumą (51:61). „Akademija“ pasiekė septintą pergalę, o „Elektromontuotojas“ pralaimėjo trečią kartą.

„Akademijos“ treneris Linas Juknys: „Pirmame kėlinyje ir antro kėlinio dalyje mes žaidėme ne kažką, o priešininkai dar labiau ne kažką. Šiaip kontroliavome rungtynes, bet jaučiasi po atostoginių neturėjimo rungtynių įtaka.“

Elektromontuotojas: Dovydas Znutas – 11 tšk., Marius Nenartavičius – 10 tšk. (12 atk. kam.), Karolis Kolupaila – 10 tšk.

Akademija: Nerijus Aleknavičius – 19 tšk., Aurimas Juozapaitis – 16 tšk. (10 atk. kam.), Lukas Šaulevičius – 15 tšk.

Ketvirtame kėlinyje „Ice“ įrodė pranašumą prieš „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:06 val.)„Dumblas“ iškovojo pergalę prieš „Elektromontuotojas“ (2016 spalio 26 d., trečiadienis, 21:41 val.)SK „Neveronys“ lengvai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 20:30 val.)Advokatų kontora „Konsus“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 20:30 val.)SK „Neveronys“ nesunkiai įveikė „Elektromontuotoją“ (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 22:52 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:07 val.)„Akademija“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„ICE“ krepšininkai neturėjo vargo su „Elektromontuotojo“ penketuku (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 23:43 val.)„Akademija“ lengvai pasivaikščiojo su „KMAIK“ (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:06 val.)„Akademija“ netikėtai krito prieš grupės autsaiderius (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 00:32 val.)