Kauno savivaldybė & Policija vs SK „Vertigo“ (82:63)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 16:00 val. @ Kausta, Naglio g. 4a, Kaunas, LT-52367

„Kauno savivaldybė & Policija“ lengvokai įveikė negausiai susirinkusius varžovus

2017 gruodžio 03 d., Sekmadienis, 19:29 val., peržiūros: 705

Sekmadienį, gruodžio 3 dieną, Kaustos sporto salėje įvyko „30+“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Kauno savivaldybė & Policija“ bei svečių SK „Vertigo“. Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai ir jau turėjo įgiję dviženklį pranašumą. Vėliau komandų pajėgumas išsilygino ir komandos žaidė apylygiai. Visgi, nuo trečiojo kėlinio iniciatyvą tvirtai į savo rankas perimė aikštelės šeimininkai ir iškovojo pergalę.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie puikiai žaidė puolime ir dar geriau gynyboje. Jie rungtynes pradėjo 12:2 spurtu ir jau po kelių minučių turėjo susikrovę dviženklį pranašumą. Tačiau vėliau jie patys strigo ir leido varžovams spurtuoti 14:3 ir taip išlyginti rungtynių rezultatą. Ketvirtį kiek geriau užbaigė svečiai, kurie turėjo nedidelį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 21:23. Antrąjį kėlinuką komandos pradėjo apylygiu žaidimu ir keitėsi sėkmingais išpuoliais. Tuomet pasipylė „Kauno savivaldybė & Policija“ klaidos, kurias lengvais taškais vertė SK „Vertigo“ ekipa ir spurtavo 8:0, įgydama aštuonių taškų atotrūkį. Tuomet geresnę atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai ir išlygino rezultatą, o prieš pat kėlinio pabaigą komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 41:41.

Trečiąjį kėlinį trim taškais paeiliui pradėjo svečiai, tačiau tuomet prasileido 9:0 atkarpėlę ir taip leido savo varžovams įgyti poros atakų pranašumą. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, tačiau mažu žingsneliu priekyje buvo aikštelės šeimininkai, kurie atstatė dviženklį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 63:53. Lemiamą ketvirtį „Kauno savivaldybė & Policija“ pradėjo dviem taikliais dvitaškiais, tačiau tuomet jų varžovai pelnė aštuonis taškus be atsako ir sumažino atsilikimą iki šešių taškų. Šaltą dušą gavusi aikštelės šeimininkų ekipa atsibudo ir patys pelnė aštuonis taškus be atsako ir taip atstatė dviženklį pranašumą. Per likusį rungtynių laiką SK „Vertigo“ ekipa pelnė vos du taškus ir taip palaidojo visus savo šansus kovoje dėl pergalės. Galutinis rungtynių rezultatas 82:63.

Raimundas Miladauskas („Kauno savivaldybė & Policija“):
„Rungtynių pradžią pradėjome gerai. Šiek tiek sutrikome, kai varžovai pastatė zoninę gynybą. Jie išlygino rezultatą, išsiveržė į priekį. Vėliau drausmė ir ilgesnis mūsų suolelis lėmė pergalę“.

„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 20:25 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias varžybas (2018 kovo 11 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Kauno savivaldybė & Policija” pergalingai pradėjo pusfinalio barjerą (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:19 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ po atkaklios kovos įveikė „Agentus“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 17:23 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:38 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „Šernai“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:49 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ sutriuškino savo varžovus ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 20:23 val.)Pirmame kėlinuke atsiplėšusi „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „UNO“ krepšininkus (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:57 val.)Nuo pat pirmųjų minučių pirmavę „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Šernai“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Šernai“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:02 val.)