Best 4 You vs ACME (75:76)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 kovo 30 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Acme“ išlygino aštunfinalio serijos rezultatą nugalėdama „Best 4 You“ krepšininkus

2014 kovo 30 d., Sekmadienis, 22:17 val., peržiūros: 909

Sekmadienio pavakarę Jono Pauliaus II-ojo gimnazijos sporto salėje buvo sužaisto Kauno krepšinio įmonių lygos „Rind“ permenybių antrosios aštunfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Best 4 You“ ir svečių „Acme“ komandų krepšininkai. Pirmąjį susitikimą laimėjo šiandieniniai šeimininkai. Atsakomosiose rungtynės netrūko kovos ir intrigos iki paskutiniųjų sekundžių. Pirmają rungtynių dalį šeimininkai kontroliavo įvykių eigą aikštelėje ir savo rankose laikė žaidimo vadžias. Įtitrūkti padėjo puikus Dariaus Jagmino pataikymas iš toli – 6 iš 6 tolimų metimų pasiekė tikslą. Antrojoje rungtynių dalyje jau svečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas, o puolime žibėjęs L.Čekavičius nesilaukė pakankamo komandos draugų indėlio. Po truputį artėję svečiai rungtynių pabaigoje sugebėjo išlyginti ir galų gale persverti rezultatą. Likus žaisti 3 sekundes tolimu metimu L.Balasevičius išlygino rezultatą. Per likusį laiką svečiai išprovokavo pražangą ir pataikę vieną iš dviejų metimų bei atsikoveję kamuolį po savo krepšiu šventė pergalę rezultatu 75:76

Pirmąjį kėlinį komandų krepšininkai krepšininkai pradėjo užtikrintai ir sužaidus beveik 5 minutes rezultatas buvo lygus 15:15. Nors šeimininkams ir buvo pavykę pabėgti iki 6 taškų, tačiau svečiai paskutinėmis atakomis sužaidė sėkmingiau ir po pirmųjų dešimties žaidimo turėjo 5 taškų deficitą– 27:22.

Antrąjį kėlinį abi komandos toliau nemažino apsukų puolime. Ketvirčio eigoje net keturis kartus svečiai priartėdavo vos per vieną taiklų metimą, tačiau šeimininkai vis nutoldavo. Kėlinuko pabaigoje „Best 4 You“ įtitrūko rezultatu 47:41.

Trečiajame kėlinyje šeimininkai ir toliau nepaleido iniciatyvos iš savo rankų ir sužaidus beveik keturias minutes komandas jau skyrė 6 taškai – 58:52. Likusį laiką vaizdas aikštėje nesikeitė, tačiau svečiai geriaus sužaidę paskutines minutes ištirpvė varžovų persvarą iki 3 taškų – 63:60.

Ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtu ir kiek daugiau nei tris minutes sumažino savo atsilikimą jau iki minimumo 69:68. Sužaidus pusę kėlinuko svečiai pagaliau įsiveržė į priekį. Nors čia pat šeimininkai taiklių metimų dėka likus žaisti 3 minutes „Acme“ deficitas išaugo iki 4 taškų 72:68. Tačiau svečių krepšininkai žaidė sėkmingai gynyboje bei I.Plečkaitis puikus žaidimas puolime svarbiais momentais leido iškovoti svarbią pergalę rezultatu 75:76. Aštunfinalio serijos rezultatas tapo lygus 1:1

Laimėtojų komandos žaidžiantysis treneris Audrius Kmita po rungtynių kalbėjo:

„Varžovų #17 žaidėjas pradžioje įspūdingai pataikė, tai mums buvo netikėtas atradimas. O paskui daug varžovų žaidėjų išsibaudavo. Mūsų tikslas ir buvo išbauduoti varžovų lyderį #21 numerį. Kai jis susirinko 3 pražangas, mūsų tikslas buvo jį išbauduoti. Rungtynių pabaiga buvo įtempta. Viso buvo. Džiaugiamės pergale.“

„Best 4 You“ komandos treneris Vilius Lincevičius po rungtynių buvo tokios nuomonės:

„Apylygiai žaidėmė, bet išsibaudavome ir gale pritrūko jėgų. Na ką, bus trečiosios rungtynės ir ten išsiaiškinsim, kuri komanda keliaus į kitą etapą.“

Best 4 You: Liudas Čekavičius – 26 tšk. (5 išpr. praž.), Darijus Jagminas – 18 tšk., Lukas Balasevičius – 17 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd.)

ACME: Ignas Plečkaitis – 23 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Audrius Kmita – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Katkevičius – 15 tšk. (10 atk. kam.), Darius Arlauskas – 13 tšk. (10 atk. kam.)

„Kauno tiltai“ nugalėjo „Best 4 you“ komandą (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 23:32 val.)Po permainingos kovos pergalė atiteko „Best 4 You“ komandai (2013 gruodžio 07 d., šeštadienis, 15:24 val.)„Autotoja & Ekodora“ tik po pratęsimo parklupdė „Best 4 You“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 22:01 val.)Chaotiškai žaidę „Best 4 You“ krepšininkai parklupdė „Autotoją & Ekodorą“ (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)Atkakliose rungtynėse „Best 4 You“ palaužė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 vasario 26 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Lietuvos dujos“ ir toliau nepralaimi, šį kart prieš juos neatsilaikė „BEST 4 YOU“ komanda (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė „Best 4 You“komandą (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Baubilas & Granex“ nesunkiai nugalėjo „ACME“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 22:46 val.)„ACME“ po atkaklios įrodė savo pranašumą prieš „Vijorą“ (2014 sausio 14 d., antradienis, 21:50 val.)Nesustabdomai žaidę „Sabonio krepšinio centras“ nugalėjo „Best 4 you“ (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)