Kauno tiltai vs Best 4 You (71:56)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 24 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno tiltai“ nugalėjo „Best 4 you“ komandą

2013 spalio 24 d., Ketvirtadienis, 23:32 val., peržiūros: 1637

2013-10-24 dieną Kauno švaros salėje vyko "Įmonių lygos" varžybos tarp šeimininkų "Kauno tiltų" ir svečiu "Best 4 you" komandų. Šias rungtynes užtikrintai laimėjo "Kauno tiltų" komanda, kurie nuo pirmo kėlinio įgijo didelę persvara ir neleido varžovams išlyginti rezultato visas rungtynes. Rungtynės baigėsi rezultatu – 71:56(14:6, 31:20, 8:16, 18:14).

Pirmasis kėlinys prasidėjo abiejų komandų taikliais metimais iš po krepšio. Abi komandos taškus šiame kėlinyje pataikė tik tai iš vidutinio nuotolio, pramesdamos visus tritaškius metimus. Daugiau metimų atlikusi "Kauno tiltų" komanda per pirmą kėlinį susikrovė 8 taškų persvara leisdama priešininkams įmesti tik 6 taškus. "Best 4 you" komanda pradžioje atrodė lyg pasimetus padarydama 8 klaidas, o tuo pilnai pasinaudojo šeimininkai, kurie perėmė 7 kamuolius. Kėlinys baigėsi rezultatu – 14:6

Antrajame kėlinyje "Kauno tiltai" puolime atrodė nesustabdomi, pramesdami tik 5 metimus iš 18 žaidimo metu, tačiau gynyboje buvo šiek tiek atsipalaidavę. Tuo pasinaudojęs K.Klimas ir R.Kulikauskas įmetė 14 taškų iš 20 įmestų per šį kėlinį, tačiau to neužteko sumažinti skirtumui, nes šeimininkai įmetė 31 tašką ir padidino skirtumą iki 19. Po rezultatyviausio rungtynių kėlinio rezultatas buvo 45:26.

Po ilgosios pertraukos į aikštelę išėję "Kauno tiltų' komanda atrodė pavargusi ir pasimetusi, nes jiems nesisekė pataikyti savo metimų ir nebesidalino taip kamuoliu kaip per pirmus du kėlinius, per kuriuos padarė 7 rezultatyvius perdavimus, o per trečiąjį tik tais 2. "Best 4 you" komanda naudojosi tuo kiek įmanydama vis priversdama varžovus prasižengti ir pasiimdavo dauguma kamuolių po savuoju krepšiu, nebeleisdama kartoti metimų priešininkų komandai. Svečiai šį kėlinį laimėjo – 16:8.

Lemiame kėlinyje svečių komandą sumažino skirtumą iki 8 taškų, tačiau jie darė daug klaidų kaip ir kituose kėliniuose ir taip pat neįmesdavo taškų iš žaidimo, o daugelį taškų pelnė baudų metimais. "Kauno tiltų" komanda atrodė visiškai pavargusi, nes nespėdavo gynyboje, tačiau puolime žaisdama komandiškai ir rezultatyviai neleido varžovams dar labiau sumažinti skirtumo ir paskutinėmis minutėmis spurtavo 7-0 ir užsitikrino tvirta pergalę pirmose sezono rungtynėse rezultatu 71:56.

Po varžybų "Kauno tiltų" komandos treneris sakė: "Pirmos sezono rungtynės, dėl to abiejų komandų forma dar prasta, gerai, kad ir varžovai buvo nepatys stipriausi. Rungtynės nors ir nebuvo gražios, bet svarbiausia pradžioje sezono yra pergalės, kad po to patekti į aukštesnį etapą. Tikimės ateityje geriau žaisim ir gerinsim savo žaidimą."

Kauno tiltai: Artūras Kaminskas – 15 tšk., Danielius Pranskevičius – 13 tšk., Virginijus Petkevičius – 10 tšk.

Best 4 You: Karolis Klimas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Remigijus Kulikauskas – 12 tšk., Kasparas Tvarkūnas – 9 tšk.

„Kauno tiltai“ nugalėjo „Topo centrą“ (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 00:19 val.)„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė „Best 4 You“komandą (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Kauno tiltai“ nušlavė „Kauno švarą“ (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Kauno tiltai“ laimėjo svarbų tašką (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)Nesustabdomai žaidę „Sabonio krepšinio centras“ nugalėjo „Best 4 you“ (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)Po permainingos kovos pergalė atiteko „Best 4 You“ komandai (2013 gruodžio 07 d., šeštadienis, 15:24 val.)Užtikrinta „Best 4 You“ komandos pergalė (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:05 val.)„Kauno tiltai“ išlygino serijos rezultatą (2014 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)„Kauno tiltai“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Omegos“ krepšininkus. (2014 vasario 14 d., penktadienis, 20:27 val.)Tik 6-iese rungtyniavę „Kauno tiltai“ nusileido „Detas Hoptrans logistics & BRGroup“ ekipai (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:30 val.)