KTU vs Best 4 You (64:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 07 d., Šeštadienis, 13:00 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

Po permainingos kovos pergalė atiteko „Best 4 You“ komandai

2013 gruodžio 07 d., Šeštadienis, 15:24 val., peržiūros: 1177

Gruodžio 7 dieną, 13.00 val., "KTU Statybos ir Architektūros" fakulteto sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "KTU" (šeimininkai) ir "Best 4 You" (svečiai). Nors rungtynių pradžioje daug geriau sekėsi "Best 4 You" krepšininkams, kurie pasiekė netgi dviženklį pranašumą, bet vėliau žaidimas išsilygino, "KTU" komanda sugebėjo panaikinti deficitą ir pirmaujanti ekipa keitėsi ne vieną kartą. Vistik puikiai žaidusio L.Čekavičiaus vedami "Best 4 You" krepšininkai lemiamu metu pasiekė saugų pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 64:70.

Rungtynių pradžioje daug sėkmingiau pasirodė svečiai, kurie pasižymėjo geru taiklumu metant iš visų padėčių ir sugebėjimu išlaikyti didelį tempą. "KTU" žaidėjai greitai paleido varžovus tolyn, nors patys netrukus aikštelėje jautėsi daug užtikrinčiau, bet dabar komandai teko nelengva užduotis – panaikinti 13 taškų deficitą. Atrodė, kad „Best 4 You“ sugebės lengvai išlaikyti pranašumą savo pusėje, bet vaizdas aikštelėje staiga pasikeitė neatpažįstamai. Šeimininkai uždarė varžovų puolimą, o patys tiksliai atakuodami sugebėjo išlyginti rezultatą. Nuo to momento, Iki pat ilgosios pertraukos, žaidimas vyko taškas į tašką ir „Best 4 You“ ekipai pavyko pirmauti tik nedideliu skirtumu, rezultatu 38:41.

Po dviejų kėlinukų atakakli kova tarp komandų tęsėsi. Žaidėjai vis dažniau rinkosi pražangas, tad ir baudų metimų buvo daug daugiau nei pirmoje susitikimo pusėje. Negana to abi komandos įsivėlė į chaotišką žaidimą, pasipylė klaidos, o toks žaidimo modelis buvo palankesnis "KTU" žaidėjams, kurie sugebėjo pirmą kartą rungtynėse susikurti 3 taškų pranašumą. Negana to, savo spurtą jie pratęsė ir ketvirtojo kėlinuko metu, vienu momentu pirmaudami net 8 taškais. „Best 4 You“ ekipai nebebuvo kur trauktis, tad komanda pakilo į lemiamą kovą. Svečių žaidimas lemiamu metu tapo daug solidesnis, krepšininkai išvengė klaidų, o patys taškus rinko nuo baudų metimo linijos, negana to ženkliai pagerėjusi kova po krepšiais leido persverti rezultatą ir tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms komanda jau turėjo 4 taškų pranšumą savo pusėje. "KTU" komanda dar turėjo teorinių galimybių, bet krepšininkų nesusikalbėjimas tarpusavyje sužlugdė paskutines viltis. Rungtynės baigėsi rezultatu 64:70.

Nei viena komanda rungtynių komentuoti nepanoro.

"KTU": Antanas Kilas – 19 tšk. (6 išpr. praž.), Marius Rimašauskas – 11 tšk., Tadas Prasauskas – 9 tšk.

"Best 4 You": Liudas Čekavičius – 29 tšk. (17 atk. kam., 8 išpr. praž.), Karolis Klimas – 12 tšk. (7 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Kasparas Tvarkūnas – 7 tšk.

„Kauno tiltai“ nugalėjo „Best 4 you“ komandą (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 23:32 val.)Užtikrinta „Best 4 You“ komandos pergalė (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:05 val.)„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė „Best 4 You“komandą (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:07 val.)Topo Centras išvargo pergalę prieš Best 4 you (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 23:16 val.)Nesustabdomai žaidę „Sabonio krepšinio centras“ nugalėjo „Best 4 you“ (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „KTU“ įveikė „Dentist Team“komandą (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 15:55 val.)„Kauno energija“ po dramatiškos kovos nusileido „KTU“ ekipai (2013 gruodžio 20 d., penktadienis, 23:00 val.)„Acme“ išlygino aštunfinalio serijos rezultatą nugalėdama „Best 4 You“ krepšininkus (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 22:17 val.)Liudas Čekavičius aidint sirenai išvedė „Best 4 You“ į ketvirtfinalį (2014 balandžio 01 d., antradienis, 23:08 val.)„Autotoja & Ekodora“ tik po pratęsimo parklupdė „Best 4 You“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 22:01 val.)