ACME vs Baubilas & Granex (37:56)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 29 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Baubilas & Granex“ nesunkiai nugalėjo „ACME“

2013 spalio 29 d., Antradienis, 22:46 val., peržiūros: 1411

Šiandien (10.29d.) Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos rungtynės tarp šeimininkų "ACME" ir svečių "Baubilas & Granex" krepšininkų. Dar prieš rungtynes pasveikinę savo komandos draugą su gimtadieniu "Baubilas & Granex" nesugadino jam šventės ir rungtynių metu. Nuo pat pirmųjų minučių svečių komanda bėgo į priekį, ir tapo nepavejamais, tai iškovodami pergalę rezultatu (37:56).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo "Baubilas & Granex" taškais, tačiau jau netrukus šeimininkai turėjo ką į tai atsakyti. Vis dėl to, tai buvo viskas ką pavyko padaryti "ACME" krepšininkams šiame kėlinyje, pradžioje kėlinio pelnyti tris taškus. Vėliau sekė įspūdinga svečių komandos atkarpa, po kurios daugiau mažiau tapo aiškus rungtynių nugalėtojas (0:16). Pajautę, kad pergalė ranka pasiekiama, svečių ekipa nesiajudino per daug dėl rezultato ir tiesiog žaidė laisvą, savąjį krepšinį. (3:18)

Antrasis ketvirtis daug nesiskyrė nuo pirmojo, "Baubilas & Granex"dar labiau pabėgo į priekį, tačiau "ACME" sugebėjo surinkti dvigubai daugiau taškų ne pirmajame kėlinuke. Šeimininkų žaidime ugnelės netrūko, tačiau individualaus meistriškumo trūkumas neleido rimčiau priešintis varžovams, pas kuriuos buvo ir mobilūs vidurio puolėjai ir neblogai pataikantys gynėjai. (6:16)

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje jau keitėsi, ne itin stipriai, bet "ACME" laimėjo šį ketvirtį. Daugiausiai D.Arlausko pastangomis, kuris pradėjo pataikyti vieną tritaškį po kito, taip trukteldamas savo ekipą į priekį. Tuo tarpu svečiai jau buvo gerokai atsipalaidavę, nesusikaupę, jų gynyba nedirbo taip gerai, o metimai irgi tapdavo sunkesni. Todėl šiame ketvirtyje teko pripažinti "ACME" pranašumą. (13:11)

Paskutinis ketvirtis teliko formalumas, arba turėjo įvykti mažas stebuklas. Visgi pasitvirtino pirmasis variantas, nors "ACME" ir vėl laimėjo šį ketvirtį, tačiau nedidele persvara. Pirmieji du kėlinukai labai komplikavo šeimininkų situacija kovoje dėl pergalės, nes jeigu ne tiek taškų pralaimėti pirmieji du ketvirčiai, galėjo atsitikti visko. Visgi "Baubilas & Granex" iškovojo ne itin sunkią pergalę rezultatu. (37:56)

Po susitikimo nugalėtojų komandos treneris nepanoro komentuoti rungtynių.

ACME: Darius Arlauskas – 19 tšk., Audrius Kmita – 4 tšk., Audrius Kundelis – 4 tšk.

Baubilas & Granex: Justinas Kalnutis – 12 tšk., Rytis Musteikis – 11 tšk., Marius Juozapavičius – 7 tšk.

„Baubilas & Granex“ nesunkiai įveikė „Topo centro“ komandą. (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Baubilas & Granex“ pergalingai pradėjo pusfinalį (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Baubilas & Granex“ nesunkiai įveikė pusfinalio barjerą ir keliauja į finalą. (2014 gegužės 07 d., trečiadienis, 23:42 val.)„Baubilas & Granex“ iškopė į ketvirtfinalį (2014 kovo 31 d., pirmadienis, 00:15 val.)„Callcredit“ nesunkiai įveikė „Acme“ komandą (2014 kovo 10 d., pirmadienis, 22:36 val.)„Baubilas ‒ Granex“ aštunfinalio kovas pradėjo dramatiška pergale (2014 kovo 27 d., ketvirtadienis, 00:59 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Baubilas & Granex“ rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos dujas“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 23:32 val.)Nepilnos sudėties „Bauilas & Granex“ ‒ lengvas kąsnis „Kauno Grūdams“ (2014 sausio 11 d., šeštadienis, 02:18 val.)„Baubilas & Granex“ ketvirtfinalio serijos starte nepaliko vilčių „Kauno Tiltams“ (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)Puikiai sužaistas kėlinys lėmė „Baubilas & Granex“ pergalę (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)