Lietuvos dujos vs Best 4 You (91:56)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 16 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Lietuvos dujos“ ir toliau nepralaimi, šį kart prieš juos neatsilaikė „BEST 4 YOU“ komanda

2014 kovo 16 d., Sekmadienis, 20:28 val., peržiūros: 1142

Sekmadienio vakarą Jono Pauliaus II-ojo gim. sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių antrojo etapo rungtynės, kuriose šeimininkai „Lietuvos dujos“ priėmė svečių „Best 4 You“ komandą. Turnyrinės lentelės kaimynų dvikova prasidėjo rezultatyviai. Po pirmojo ketvirčio šeimininkai jau buvo spėję įgyti 7 taškų persvarą – 24:17. Nebe toks rezultatyvus antrasis ketvirtis išsiskyrė netaiklių metimų gausa. Abi komandos vis keitėsi rezultatyviomis atakomis. Ketvirtį sėkmingiau užbaigę šeimininkai po 20-ties minučių jau pirmavo dviženkliu skirtumu. Po ilgosios pertraukos „Lietuvos dujų“ krepšininkai dar labiau padidino apsukas ir prieš paskutinį kėlinį jau pirmano 22 taškais (64:42). Formalumu likęs paskutinis ketvirtis buvo pragariškas svečiams. Jų metimai tikslo vis nepasiekdavo, o atsilikimas vis augo. Rungtynes gan lengvai rezultatu 91:56 laimėjo „Lietuvos dujos“.

Pirmasis kėlinys prasidėjo abiejų ekipų rezultatyviomis atakomis, o įpusėjus ketvirčiui priekyje buvo šeimininkai – 20:13. Paskutinėmis minutėmis „Lietuvos dujos“ krepšininkai sugebėjo dar labiau padidinti tempą, o tai lėmė, kad svečiai po pirmųjų dešimties žaidimo minučių turėjo 7 taškų deficitą – 24:17.

Antrąjį kėlinį svečių krepšininkai pradėjo spurtu 6-1 ir sužaidus kiek daugiau nei keturias minutes šeimininkams liko 5 taškų persvar 28:23. Šeimininkai ir toliau žaidė užtikrintai bei likus žaisti dvi minutes pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą 37:26. Likusį laiką vaizdas aikštėje ir toliau nesikeitė, o šeimininkai po dviejų ketvirčių išsaugojo įtikinamą persvarą – 39:28.

Trečiąjį kėlinį ir vėl sėkmingiau pradėjo šeimininkų komandos krepšininkai. Sužaidus beveik 5 minutes komandas jau skyrė šešiolika taškų – 56:40. Likusį laiką šeimininkai ramiai kontroliavo rungtynių eigą bei prieš lemiamą ketvirtį susikrovė dvidešimt dviejų taškų pranašumą – 64:42.

Ketvirtas kėlinys šiose rungtynėse buvo tik formalumas. „Lietuvos dujos“ komandos krepšininkai ir toliau žaidė sėkmingai tiek gynyboje, tiek puolime bei užtikrintai nugalėję savo varžovus „Best 4 You“ komandos krepšininkus rezultatu 91:56 šventė lengvą pergalę.

Lietuvos dujos: Nerijus Urbanavičius – 35 tšk. (6 rezult. perd.), Martynas Maumevičius – 27 tšk. (6 rezult. perd.), Aurimas Jankauskas – 12 tšk. (10 atk. kam.), Romas Nemeikša – 10 tšk. (10 atk. kam., 6 rezult. perd.)

Best 4 You: Tomas Lincevičius – 19 tšk. (10 atk. kam.), Nerijus Zinkevičius – 10 tšk., Remigijus Kulikauskas – 8 tšk.

„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė „Best 4 You“komandą (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:07 val.)„Lietuvos dujos“ įveikė atkakliai besipriešinusį „Stumbrą“ (2014 vasario 21 d., penktadienis, 21:27 val.)Ketvirtame kėlinyje „Lietuvos dujos“ įrodė pranašumą prieš „Acme“ (2013 gruodžio 03 d., antradienis, 22:25 val.)„Lietuvos dujos“ neturėjo vargo su „Stumbru“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 22:11 val.)„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė savo varžovus (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 16:38 val.)„Lietuvos dujos“ nesunkiai įveikė „Autotojos & Ekodoros“ ekipą. (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„Lietuvos dujų“ penketukas įveikė „Lietuvos geležinkelių“ komandą. (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 23:40 val.)„Autotoja & Ekodora“ tik po pratęsimo parklupdė „Best 4 You“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ dėka sėkmingai sužaisto rungtynių galo įveikė „Best 4 You“ ekipą (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Lietuvos dujos“ po nervingos kovos palaužė „Lietuvos geležinkelius“. (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 23:19 val.)