Best 4 You vs Lietuvos dujos (52:70)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 18:20 val. @ Jono Pauliaus II gimnazija, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė „Best 4 You“komandą

2013 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 22:07 val., peržiūros: 1280

2013.12.15 Jono Pauliaus gimnazijoje įvyko Įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp "Lietuvos dujų" (svečiai) ir "Best 4 You" (šeimininkai) komandų. "Lietuvos dujos" nuo rungtynių pradžios išsiveržė į priekį, o šeimininkai visas rungtynes buvo besivejančiųjų vaidmenyje. Svečiai pelnytai laimėjo rungtynes rezultatu 70:52(9:19, 10:19, 15:7, 18:25).

Pirmajam kėliniui tik prasidėjus buvo prasižengta ir L.Čekavičius iš šeimininkų komandos realizavo vieną baudos metimą iš dviejų. Svečiai atsakė dviem tolimais metimais ir dvitaškiu – 8:1. Toliau komandos apsikeitė taikliais metimais iš vidutinio nuotolio, o paskui "Lietuvos dujos" spurtavo 9:0, persvara šoktelėjo iki 14 taškų – 19:5. Šeimininkai ketvirčio pabaigoje dar įmetė du dvitaškius, bet pirmasis kėlinys baigėsi 19:9 svečių naudai.

Antrąjį ketvirtį vėl sėkmingiau pradėjo "Lietuvos dujos", įmetė 9 taškus ir persvarą padidino iki 20 taškų – 29:9. Šeimininkams pagaliau pavyko pataikyti iš tolimos distancijos, svečiai sumetė abu baudos metimus. Po to K.Klimas "Best 4 You" komandai įmetė du dvitaškius, R.Kulikauskas pridėjo tolimą metimą, ir skirtumas sumažėjo iki 12 taškų – 19:31. Bet "Lietuvos dujos" be atsako pelnė dar 7 taškus ir antrąjį kėlinį taip pat laimėjo rezultatu 38:19.

Po pertraukos šeimininkai taikliai metė iš toli, svečiai atsakė dviem taškais. K.Tvarkūnas "Best 4 You" komandai pelnė 5 taškus ir šiek tiek sumažino persvarą – 27:40. "Lietuvos dujoms" dar vieną dvitaškį įmetė R.Nemeikša, o šeimininkai spurtavo 7:0, ir skirtumas sumažėjo iki 8 taškų – 34:42. Svečiai iš keturių baudų metimų pataikė tik vieną, įmetė dar dvitaškį, vėl padidino persvarą ir kėlinį laimėjo 45:34.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo taikliu svečių dvitaškiu, šeimininkai atsakė taikliu tolimu metimu. Toliau "Lietuvos dujos" be atsako įmetė 10 taškų, ir persvara išaugo iki 20 taškų – 57:37. K.Tvarkūnas šeimininkams dar pelnė 3 taškus, svečiai įmetė dvitaškį ir vieną baudą iš dviejų. Įpusėjus kėliniui "Best 4 You" komandai du dvitaškius pataikė K.Klimas, o "Lietuvos dujoms" 4 taškus pelnė R.Nemeikša. Šeimininkai du kartus taikliai metė iš toli, persvarą sumažino iki 15 taškų – 50:65, bet ketvirčio pabaigoje svečiams 5 taškus pelnė M.Mačiulaitis, o šeimininkai įmetė tik 2 taškus. Rungtynės baigėsi rezultatu 70:52 "Lietuvos dujų" naudai.

Best 4 You: Kasparas Tvarkūnas – 21 tšk., Karolis Klimas – 16 tšk., Remigijus Kulikauskas – 14 tšk.

Lietuvos dujos: Romas Nemeikša – 15 tšk. (15 atk. kam.), Rokas Marcinkevičius – 13 tšk. (27 atk. kam., 5 išpr. praž.), Paulius Minajevas – 13 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Martynas Maumevičius – 13 tšk.

„Lietuvos dujos“ lengvai įveikė savo varžovus (2014 vasario 09 d., sekmadienis, 16:38 val.)„Lietuvos dujos“ nesunkiai įveikė „Autotojos & Ekodoros“ ekipą. (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„Lietuvos dujų“ penketukas įveikė „Lietuvos geležinkelių“ komandą. (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 23:40 val.)„Lietuvos dujos“ ir toliau nepralaimi, šį kart prieš juos neatsilaikė „BEST 4 YOU“ komanda (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Kauno tiltai“ nugalėjo „Best 4 you“ komandą (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 23:32 val.)„Lietuvos dujos“ neturėjo vargo su „Stumbru“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 22:11 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ dėka sėkmingai sužaisto rungtynių galo įveikė „Best 4 You“ ekipą (2014 kovo 09 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Lietuvos Dujos“ nesunkiai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ ir iškovojo vietą pusfinalyje. (2014 balandžio 19 d., šeštadienis, 02:30 val.)„Lietuvos dujos“ įveikė atkakliai besipriešinusį „Stumbrą“ (2014 vasario 21 d., penktadienis, 21:27 val.)„Lietuvos Dujos“ keliauja į finalą (2014 balandžio 29 d., antradienis, 22:45 val.)