Bitdefender ‒ Altacom vs Požeminės linijos ‒ POLI (45:51)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 18 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Visas rungtynes pirmavę „Požeminės linijos ‒ POLI “ įveikė „Bidefender ‒ Altacom“

2017 gruodžio 18 d., Pirmadienis, 22:39 val., peržiūros: 819

Pirmadienį, gruodžio 18 dieną Kauno technikos profesijos mokymo centro salėje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko A pogrupio šeimininkų „Bidefender ‒ Altacom“ ir svečių „Požeminės linijos ‒ POLI “.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Bet likus žaisti paskutine minute„Požeminės linijos – POLI“ komandai pavyko persverti rezultatą savo naudai 11:12.

Antrojo kėlinuko pradžioje D.Vilkius pataikęs du taškus padėjo išlyginti rezultatą 13:13. Bet tada „Požeminės linijos – POLI“ komanda spartavo ir įpusėjus rungtynėms jau turėjo kelių taškų persvarą 21:25.

Trečiajame kėlinuke „Požeminės linijos – POLI“ komanda sugebėjo išlaikyti savo pranašumo ir parodyti priešininkas, kaip reikia dirbti komandiškai.. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 33:44.

Ketvirtame kėlinyje „Bidefender ‒ Altacom“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti, komanda dar bandė pasivyti priešininkus, bet šį kartą svečių komanda buvo stipresnė. Galutinis rungtynių rezultatas – 45:51.

„Požeminės linijos – POLI“ komandos treneris D. Grežys: Šiandiena mūsų pergalę lėmė nusiteikimas, nusprendėme, kad reikia laimėti. Tai pat šiandiena vyko komandiškas žaidimas ir lyderis šiandiena buvo T.Matulevičius, kuris padėjo pasiekti persilaužymą savo tritaškiais.

Visą laiką pirmavusios „Požeminės linijos ‒ POLI“ įveikė „Plastenos“ penketuką (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:24 val.)„Vilmista“ įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipą (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 21:29 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ atsilaikė prieš „Ulmą“ (73:71) (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)„RVG Baldai“ gan nesunkiai įveikė „Bitdefender ‒ Altacom“ (2017 spalio 30 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ įveikė „Lietuvos geležinkelius“ ir įsirašė pirmąją pergalę (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ nepasipriešino „Lemora“ (58:78) (2018 sausio 09 d., antradienis, 11:37 val.)Trečiose aštuntfinalio rungtynėse „Omega“ atsilaikė prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ (91:85) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ išplėšė pergalę prieš „Alaina & Limobus“ (52:47) (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 23:15 val.) „Požeminės linijos ‒ POLI“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Plastena“ (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 20:24 val.)„Pastolinis“ įrodė savo pranašumą prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ krepšininkus (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:42 val.)