Enerstena vs Pastolinis (79:72)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Su 1 atsarginiu žaidėju žaidę „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Enerstena“ krepšininkus (79:72)

2017 gruodžio 10 d., Sekmadienis, 21:39 val., peržiūros: 762

Sekmadienį, gruodžio 10d., įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, B pogrupio reguliariosios rungtynės tarp šeimininkų „Enerstena“ ir svečių iš Elektrėnų – „Pastolinis“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo šeimininkų ekipa, praėjus daugiau kaip pusę pirmojo kėlinio N.Aleknavičius ir A.Rimavičius smeigia po 1 tolimą metimą ir „Enerstena“ susikrauna dviženklį, 10 taškų pranašumą – 16:6. Tačiau 2 savo tolimais metimais atsako ir „Pastolinis“ ekipos krepšininkas – K.Bakanovas mažindamas atsilikimą iki 6 taškų. Po pirmojo kėlinio – 22:16.

Antrame ketvirtyje pradėjo strigti „Enerstenos“ puolimas, kas leido „Pastolinis“ ekipai pasivyti ir įpusėjus antram kėliniui persversti rezultatą savo naudai. Likus mažiau nei 2 minutėm iki pirmosios pusės pabaigos svečiai turėjo jau 8 taškų pranašumą – 28:36. Tačiau porą gerų atakų antrojo kėlinio pabaigoje surengę „Enerstenos“ krepšininkai sumažino deficitą iki 4 taškų – 32:36.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo atkaklia kova taškas į tašką, komandos keitėsi taiklais metimais, tačiau trečiąjį kėlinį 8 taškais laimėjo „Enerstenos“ krepšininkai – 54:50. Ketvirtąjame rungtynių kėlinyje pirmaujanti komanda išliko „Enerstena“, praėjus kiek daugiau nei 4 minutėm 5 pražangas susirinko „Pastolinis“ ekipos centro puolėjas – E.Kertenis ir svečiai gavo tęsti rungtynes be keitimų. Likus 4 minutėm iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Enerstenos“ krepšininkai turėjo susikrovę 8 taškų persvarą, tačiau po 2 rezultatyvių G. Pargaliausko atakų persvarą ištirpo iki 3 taškų, bet svečiams neužteko jėgų ir pergalę šventė šeimininkai – 79:72 (22:16, 10:20, 22:14, 25:22).

„Enerstena“ Andrius Rimavičius:

Mums šiais metais aplamai labai sunkiai einasi žaidimas, bet Rytis neblogą planą sustatė, pažaist su galva, stabdyt priešininkų tempą, sukrito keli reikalingi tritaškiai, šiaip labai džiaugiames, kad laimėjom, ačiū vyram už kovą.

Rezultatyviose rungtynėse „Pastolinis“ nepaliko vilčių „Ulmo“ krepšininkams (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:19 val.)„Pastolinis“ įrodė savo pranašumą prieš „Bitdefender ‒ Altacom“ krepšininkus (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Pastolinis“ atsitiesė rungtynėse prieš „Best 4 You“ bei iškovojo pergalę (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:11 val.)Keturiese rungtynes baigę „Vilmistos“ krepšininkai neatsilaikė prieš „Pastolinį“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:23 val.)Po pirmosios nesėkmės atsigavęs „Pastolinis“ antrą kartą įveikė „Kesko Senukai“ ekipą (2018 kovo 27 d., antradienis, 22:22 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Kesko Senukai“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:30 val.)„Pastolinis“ išlygino serijos rezultatą prieš „Kesko Senukus“ (2018 kovo 20 d., antradienis, 20:50 val.)Po pratęsimo „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Enersteną“ (71:69) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:57 val.)„Lemora“ nepaliko jokių šansų „Enerstena“ (2017 lapkričio 23 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Kauno MTTC ‒ Smart Team“ nusileido „Enerstena“ (53:58) (2018 kovo 06 d., antradienis, 00:13 val.)