Šilainiai vs SK „Vertigo“ (86:66)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2017 gegužės 04 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Šilainiai“ iškovojo „30+“ lygos bronzos medalius

2017 gegužės 04 d., Ketvirtadienis, 22:39 val., peržiūros: 1384

Ketvirtadienį, gegužės 4 dieną, A. Sabonio sporto centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių mažojo finalo susitikimas tarp šeimininkų „Šilainių“ ir svečių SK „Vertigo“ krepšininkų.

Rungtynių pradžia buvo labai atkakli ir pirmaujanti ekipa keitėsi kas kelias atakas. Visgi, po A. Dervinsko tritaškio kėlinuko viduryje SK „Vertigo“ atitolo daugiau nei per vieną metimą – 13:17. Nors po M. Patašiaus dviejų dvitaškių „Šilainiai“ priartėjo iki 17:19, tačiau P. Balčiūno tritaškis leido svečiams pasibaigus pirmajam kėlinukui pirmauti 20:24.

SK „Vertigo“ ir antrojo kėlinuko pradžioje turėjo iniciatyvą savo rankose, bet „Šilainiai“ po dviejų iš eilės tolimų N. Urbanavičiaus metimų kėlinuko viduryje išlygino rungtynių rezultatą 33:33. Kėlinuko pabaigą šiek tiek sėkmingiau sužaidė šeimininkai, kurie įpusėjus rungtynėms pirmavo 43:41.

Trečiąjį kėlinuką SK „Vertigo“ pradėjo spurtu 0:7 ir iškart nutolo 43:48. Bet M. Patašiaus šeši taškai paeiliui užvedė „Šilainius“, kurie šešių minučių atkarpą laimėjo 15:0 ir įgijo dviženklį pranašumą 58:48. Tada SK „Vertigo“ pataikė kelis tritaškius paeiliui, bet ir „Šilainiai“ į tai atsakė taikliais metimais. Po trijų kėlinukų „Šilainiai“ buvo priekyje 66:57.

Ketvirtajame kėlinuke SK „Vertigo“ krepšininkams sunkiai sekėsi rasti kelius link šeimininkų krepšio, kuo puikiai naudojosi „Šilainiai“, dar labiau padidinę savo pranašumą. Simboliška, bet rungtynes užbaigė taiklus „Šilainių“ aukštaūgio M. Patašiaus tritaškis, užtvirtinęs šeimininkų pergalę ir užfiksavęs galutinį rungtynių rezultatą 86:66 (20:24, 23:17, 23:16, 20:9).

„Šilainiai“ be vargo sutriuškino „Agentus“ ekipą (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)„Šilainiai“ po pratęsimo įveikė SK „Vertigo“ komandą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:20 val.)„Šilainiai“ tik po labai atkaklios kovos palaužė „Agentus“ ir žengė į 30+ lygos pusfinalį (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:55 val.)„Šilainiai“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 16:50 val.)„Šilainiai“ lengvai įveikė „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 14:57 val.)„Šilainiai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Šernai“ ekipą (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 16:56 val.)„Šernai“ užtikrintai įveikė SK „Vertigo“ krepšininkus (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 16:51 val.)Po ilgosios pertraukos spurtavę „Šilainiai“ įveikė „DNC“ (2017 sausio 02 d., pirmadienis, 22:09 val.)„DNC“ tiesiausiu keliu žengė į 30+ lygos finalą (2017 balandžio 19 d., trečiadienis, 22:53 val.)Aukštą žaidimo spartą palaikiusi „Šilainių“ ekipa iškovojo lengvą pergalę (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 23:16 val.)