Artstone vs Restauratoriai & Hausa (61:71)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 04 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Artstone“ parodė charakterį, bet pergalę pasiekė „Restauratoriai & Hausa“

2017 sausio 04 d., Trečiadienis, 22:51 val., peržiūros: 1266

Sausio 4 dieną, 20:30 val., A.Sabonio sporto centre, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Artstone“ (šeimininkai) ir „Restauratoriai & Hausa“ (svečiai). Negausiai susirinkę „Artstone“ krepšininkai jau pirmame kėlinuke paleido varžovus tolyn, o vienu metu komandas skyrė net 16 taškų riba. Tačiau „Artstone“ surado jėgų ir po ilgosios pertraukos sugebėjo atsitiesti, o skirtumas tarp komandų visiškai išnyko. Vis tik lemiamoje atkarpoje „Restauratoriai & Hausa“ išnaudojo ilgą suolą, dar kartą nutolo ir dabar nebeišleido turimo pranašumo iš savo rankų. Rungtynės baigėsi rezultatu 61:71.

Nors pirmosios rungtynių minutės vyko gana lygiai, tačiau „Restauratoriai & Hausa“ gana greitai ėmė tolti, o netrukus jų persvara augo nesustodama. Daugiausia tolimų metimų dėką „Restauratoriai & Hausa“ sugebėjo nutolti, o vienu metu jų pranašumas pasiekė net 16 taškų ribą. „Artstone“ komandai tai buvo labai sunkus metas, nes ant suolo jie turėjo vos keletą krepšininkų ir negalėjo prilygti varžovams, kurių šį kartą susirinko net 12. Tiesa, po puikios pradžios „Restauratoriai & Hausa“ kiek atsipalaidavo ir antrojo kėlinuko metu leido varžovams priartėti, bet skirtumas ir toliau išliko dviženklis, o po dviejų kėlinukų „Restauratoriai & Hausa“ komanda pirmavo rezultatu 33:43.

Antroje rungtynių dalyje „Artstone“ ekipa sugebėjo labai ilgam uždaryti varžovų puolimą. „Restauratoriai & Hausa“ vis dar bandė remtis tolimais metimais, bet dabar krepšys buvo tarsi užrištas. Taigi „Artstone“ sugebėjo atsitiesti, o turint omenyje, kad komandos puolimas laikėsi ant 2-3 žmonių pečių, tai šis sugrįžimas į rungtynes buvo puikus tvirto komandos charakterio įrodymas. Ilgą laiką ekipos rungtyniavo taškas į tašką, bet galiausiai dėl didelio pražangų skaičiaus ir kelių skubotų metimų „Artstone“ komandos žaidimas sustojo. „Restauratoriai & Hausa“ finišavo užtikrintai, komanda vėl atstatė dviženklį pranašumą ir laimėjo susitikimą rezultatu 61:71.

Artstone: Tomas Šiškevičius – 26 tšk. (5 išpr. praž.), Simonas Lengvinas – 19 tšk., Dominykas Butkus – 7 tšk.

Restauratoriai & Hausa: Povilas Mickūnas – 17 tšk., Martynas Beržanskas – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Veršinskas – 11 tšk. (11 atk. kam.)

Povilo Mickūno tritaškis atnešė pergalę „Restauratoriams & Hausa“ (2017 kovo 08 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Artstone“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Celsį“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:45 val.)„SD Ranga“ turėjo pripažinti „Restauratoriai & Hausa“ pranašumą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 21:46 val.)Callcredit neatsilaikė, tad į finalą keliauja Restauratoriai & Hausa (2017 balandžio 21 d., penktadienis, 00:34 val.)„Artstone“ atlakliose rungtynėse palaužė „Lemora“ ekipą (2016 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:50 val.)„Artstone“ po atkaklios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 lapkričio 04 d., penktadienis, 23:37 val.)„Artstone“ išsvaistė dviženklę persvarą ir vos neprisižaidė su „Callcredit“ (2017 sausio 26 d., ketvirtadienis, 23:40 val.)Visas rungtynes užtikrintai žaidę „KUN & KAMS“ nepaliko vilčių „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkams (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 22:12 val.)Sunkioje kovoje „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „ASU & Co Agrovis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 17:02 val.)Po atkaklios kovos „Restauratoriai & Hausa“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:49 val.)