Vilmista vs Restauratoriai & Hausa (46:104)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 06 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Restauratoriai & Hausa“ sutriuškino „Vilmistą“

2017 kovo 06 d., Pirmadienis, 20:12 val., peržiūros: 1499

Pirmadienį, kovo 6 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės tarp vietos „Vilmistos“ ir svečių „Restauratorių & Hausos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios dominavę svečių krepšininkai tiesiogine ta žodžio prasme sutriuškino varžovus bei įsirašė pergalę rezultatu 46:104 (11:21, 17:24, 8:29, 10:30).

Jau pačioje rungtynių pradžioje visa galva geriau žaidę svečių krepšininkai atitrūko ir vieną po kitos sėkmingas atkarpas rengę per pirmą kėlinuką susikrovė dešimties taškų persvarą. Antrame kėlinuke kiek geriau startavę „Vilmistos“ žaidėjai nežymiai sumažino atsilikimą, tačiau per likusį laiką iki ilgosios pertrauko pradžios žymiai geriau bei rezultatyviau rungtyniavę „Restauratoriai & Hausa“ įgijo septyniolikos taškų atotrūkį. 28:45.

Po ilgosios pertraukos ir toliau ženkliai dominavę bei priešininkų prastu puolimu naudojęsi svečių žaidėjai tik didino atotrūkį, ko pasekoje po trijų kėlinių komandas skyrė jau net 38 taškai. Paskutinė rungtynių dalis jau seniai buvo tapusi tik formalumu, tačiau ir joje dominavę „Restauratoriai & Hausa“ tik didino skirtumą tarp komandų. Vieną po kito spurtus rengę svečiai iki rungtynių pabaigos įgijo daugiau nei triuškinamą pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 46:104.

„Vilmista“: Tomas Raulušavičius – 12 tšk., Egidijus Plenta – 11 tšk. (6 išpr. praž.), Šarūnas Orlovas – 8 tšk. (12 atk. kam.)

„Restauratoriai & Hausa“: Povilas Mickūnas – 19 tšk. (8 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Martynas Veršinskas – 19 tšk., Jūris Goštautas – 17 tšk. (15 atk. kam.), Jonas Snudaitis – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Augustas Mikalonis – 13 tšk. (9 rezult. perd.), Vygintas Kalesnikas – 12 tšk. (14 atk. kam.), Aurimas Juozapaitis – 10 tšk. (7 rezult. perd.)

„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:18 val.)„Restauratoriai & Hausa“ išvargo pergalę prieš „Artstone“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:44 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Ryterną“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po nesunkios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 18:36 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be didesnių problemų įveikė „Callcredit“ (2017 vasario 24 d., penktadienis, 00:38 val.)„Restauratoriai & Hausa“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:54 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po atkaklios kovos įveikė „Lemora“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“ (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 23:56 val.)Sunkioje kovoje „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „ASU & Co Agrovis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 17:02 val.)Restauratoriai & Hausa įveikė Celsis (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 17:09 val.)