Kauno TPMC vs GZP (83:75)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 20 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ turėjo nemažai vargo kovoje su „GZP“

2018 gruodžio 20 d., Ketvirtadienis, 21:53 val., peržiūros: 703

Ketvirtadienį, gruodžio 20 dieną, Kauno TPMC didžiojoje sporto salėje įvyko „B“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Kauno TPMC“ bei svečių „GZP“. Rungtynių pradžioje visa galva pranašesni atrodė svečiai, tačiau antrojo ir trečiojo kėlinio metu aikštelės šeimininkai pradžiai pavijo savo varžovus, o paskui ir pasidėjo pamatą pergalei.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečiai, kurie kontroliavo rungtynių tempą ir puikiai atrodė gynyboje. Aikštelės šeimininkai susidūrė su kiek netikėtais sunkumais puolime ir per kiek daugiau nei pusę ketvirčio, buvo surinkę vos penkis taškus. Neilgai trukus „GZP“ ekipos pranašumas pasiekė jau ir dviženklią ribą. Per likusį kėlinio laiką aikštelėje niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 9:22. Antrojo kėlinuko pradžioje abi komandos pradėjo strigti puolime ir per tris minutes sukrapštė vos po keturis taškelius. Vėliau „Kauno TPMC“ įgavo daugiau laisvės ir pradėjo žaisti savo mėgstamą greitą žaidimą ir skirtumas tarp komandų pradėjo tirpti tiesiog akyse. Aikštelės šeimininkai per tris minutes apkarpė savo atsilikimą nuo 13-os taškų iki dviejų, o netrukus jau patys pirmavo rungtynėse. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 39:37.

Trečiąjį kėlinuką kur kas sėkmingiau pradėjo „Kauno TPMC“. Jie puikiai tvarkėsi gynyboje ir per keturias minutes praleido vos du taškus ir netrukus skaičiavo jau devynių taškų pranašumą. Vėliau „GZP“ ekipai pavyko sumažinti atsilikimą iki keturių taškų, tačiau tuomet aikštelės šeimininkai vėl pabėgo į priekį ir skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 62:50. Lemiamą ketvirtį abi komandos pradėjo strigdamos puolime, o kiek geriau sekėsi svečiams, kurie šiek tiek apkarpė savo atsilikimą. Vėliau skirtumas tarp komandų per daug nepakito ir likus žaisti tris minutes, skirtumas tarp jų buvo dešimt taškų. Tuomet „GZP“ pradėjo spausti savo varžovus ir braukė atsilikimą iki penkių taškų. Visgi, į tai atsaką turėjo E.Kulboka, kurio du šaltakraujiški tritaškiai pribaigė svečių ekipą. Galutinis rungtynių rezultatas 83:75.

Algirdas Žadeikis („Kauno TPMC“):
“Pergalės priežastis, kaip aš visada sakau, kad esame stipresni. Rungtynių pradžioje gal nenusiteikėm ir „Gazuotas pienas“ davė gerą kovą. Aš buvau garantuotas, kad jie duos kovą, nes jie jau seniai nori revanšo, bet šįkart dar nepasisekė. Antroje rungtynių pusėje pradėjome daugiau žaisti komandiškai, sustabdėm jų greitas atakas ir to pasekoje laimėjom. Malonu, kad Kalėdas ir Naujus metus sutinkam be pralaimėjimų“.

„Kauno TPMC“ vos neprisižaidė su „GZP“ ekipa (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:33 val.)„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su KM „Žalgiris“ ekipa (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:02 val.)„Kauno TPMC“ puolimo mašina pervažiavo ir „Pro Angels“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 18:55 val.)„Kauno TPMC“ patyrė pirmą pralaimėjimą prieš „Pro Angels“ ekipą (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)„Kauno TPMC“ sutriuškino KM „Žalgiris“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Pro Angels“ susitvarkė su „GZP“ (80:71) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Kauno TPMC“ įveikė negausiai susirinkusius „Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (2019 sausio 17 d., ketvirtadienis, 20:39 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė dar vieną pergalę (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:39 val.)KM „Žalgiris“ nepasipriešino „GZP“ (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 22:18 val.)„Kauno TPMC“ pergalingai pradėjo sezoną (2018 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)