MRU VSA vs Kauno TPMC (64:85)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 18 d., Antradienis, 20:05 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Kauno TPMC“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „MRU VSA“ ekipą

2018 gruodžio 18 d., Antradienis, 21:07 val., peržiūros: 846

Antradienį Vidaus reikalų ministerijos sporto centre įvyko B lygos „Amadeira“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „MRU VSA“ ( 1/3) ir svečių teisėmis atvykę „Kauno TPMC“ ( 4/0).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo aikštelės šeimininkai, tačiau per keletą minučių „Kauno TPMC“ panaikino deficitą. „MRU VSA“ pradėjo strigti gynyboje, o svečiai greitomis atakomis toliau didino pranašumą ( 21:27). Antrame kėlinyje „Kauno TPMC“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir greitomis atakomis pelnydavo lengvus taškus. Po minutės pertraukėlės „MRU VSA“ toliau turėjo problemų su grįžimu atgal į gynybą,o svečiai pasidino pranašumą iki 17 taškų – 30:47.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai pradėjo spurtu, tačiau svečiai greitai atstatė viską į vietas. Per likusį laiką „MRU VSA“ toliau strigo, o svečiai pasiekė rekordinį pranašumą (44:67). Lemiame ketvirtyje „MRU VSA“ kilo į šturmą, bet „Kauno TPMC“ atsilaikė prieš varžovus ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 64:85 (21:27, 9:20, 14:20, 20:18)

Po laimėtų rungtynių „Kauno TPMC“ ekipos treneris, A.Žadeikis , gerai nusiteikęs kalbėjo:

„Varžovai tikrai neblogi. Ypač jų du žaidėjai, kurių ir nepavyko mums sustabdyti. Dar būtų buvę tokie du , kažin kaip būtų pasibaigę. Tiesiog, žaidėme greitą ir komandinį žaidimą.“

„Kauno TPMC“ iškovojo eilinę triuškinančią pergalę (2019 sausio 31 d., ketvirtadienis, 20:25 val.)„Kauno TPMC“ patyrė pirmą pralaimėjimą prieš „Pro Angels“ ekipą (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)„Kauno TPMC“ puolimo mašina pervažiavo ir „Pro Angels“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 18:55 val.)„MRU VSA“ iškovojo pergalę prieš „Akademija“ (73:70) (2019 vasario 05 d., antradienis, 22:48 val.)„Kauno TPMC“ vos neprisižaidė su „GZP“ ekipa (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:33 val.)„Kauno TPMC“ sutriuškino KM „Žalgiris“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:41 val.)„ICE“ sutriuškino „MRU VSA“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:25 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė dar vieną pergalę (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 21:39 val.)„GZP“ sutriuškino „MRU VSA“ (98:66) (2019 sausio 15 d., antradienis, 22:11 val.)„Pro Angels“ atsilaikė prieš „MRU VSA“ (67:59) (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:09 val.)