KM „Žalgiris“ vs Kauno Rami (90:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 13 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

KM „Žalgiris“ susitvarkė su „Kauno Rami“ (90:73)

2019 vasario 13 d., Trečiadienis, 22:08 val., peržiūros: 740

Vasario 13d., Trečiadienį, 19:45val., Krepšinio mokykloje „Žalgiris“ įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, D pogrupio, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – KM „Žalgiris“ ir svečiai – „Kauno Rami“.

Nuo pat pirmųjų minučių į priekį išsiveržė šeimininkai (7:0), o įpusėjus ketvirčiui KM „Žalgiris“ krepšininkai susikrovė dviženklį pranašumą (24:9). „Žalgiriečiai“ išlaikė gerą tempą puolime visą pirmąjį kėlinį ir pelnė net 32 taškus – 32:16. Antrąjame kėlinyje ekipų žaidimas išsilygino, tačiau šeimininkams pavyko išlaikyti pranašumą ir neprarasti dviženklio skirtumo – 47:37.

Antrąją rungtynių dalį geriau pradėjo svečiai, per kelias minutes sumažinę skirtumą iki 5 (54:49). Vis gi porą sėkmingų atakų surengę šeimininkai vėl atsiplėšė, o kėlinio pabaigoje susigražino turėtą 10 taškų pranašumą – 70:60. Paskutiniame rungtynių ketvirtyje „Žalgiriečiai“ jau nebeprisileido varžovų arčiau ir iš lėto didino pranašumą. Įpusėjus kėliniui šeimininkai turėjo 23 taškų pranašumą (87:64). Rungtynių pabaigoje „Kauno Rami“ atsilikimą šiek tiek sušvelnino, tačiau užtikrintą pergalę šventė KM „Žalgiris“ krepšininkai – 90:73 (32:16, 15:21, 23:23, 20:13)

KM „Žalgiris“ lengvai susitvarkė su BC „Rhino“ (2018 lapkričio 28 d., trečiadienis, 22:55 val.)KM „Žalgiris“ lengvokai įveikė „Arkus“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:47 val.)KM „Žalgiris“ nesuiteikė vilčių komandai „Nebajeris“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 22:00 val.)KM „Žalgiris“ jaunimas palaužė „ExMarkets“ (61:58) (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 12:45 val.)KM „Žalgiris“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Gemavila“ (72:63) (2018 gruodžio 14 d., penktadienis, 06:36 val.)„Grande“ užtikrintai įveikė „Kauno rami“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:28 val.)KM „Žalgiris“ pasiekė nesunkią pergalę (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:43 val.)KM „Žalgiris“ užtikrintai įveikė „Elektromontuotojas“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:24 val.)SK „Mattas“ iškovojo pergalę prieš „Kauno Rami“ (2019 sausio 15 d., antradienis, 23:36 val.)„Neveronys ‒ KKA“ neturėjo vargo su „Kauno Rami“ krepšininkais (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 20:26 val.)