LazybuGuru.lt vs Kauno Rami (69:54)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 24 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

„LazybuGuru.lt“ puikiai sužaidė trečiąjį kėlinį bei pasiklojo pamatus pergalei

2017 spalio 25 d., Trečiadienis, 18:35 val., peržiūros: 657

Antradienį, spalio 24 dieną, KTU statybos ir architektūros fakulteto sporto salėje įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp E pogrupio komandų – vietos „LazybuGuru.lt“ bei svečių „Kauno Rami“. Svečių ekipa į rungtynes susirinko labai negausiai, o pirmojo ketvirčio viduryje traumą patyrė vienas jų žaidėjas ir netrukus šiose rungtynėse jie liko tik penkiese. Jie gan sėkmingai laikėsi pirmoje rungtynių pusėje, tačiau trečiajame kėlinyje nesugebėjo nei užpulti nei apsiginti ir įsirašė antrąjį pralaimėjimą.

Pirmąjį kėlinuką komandos pradėjo apylygiu žaidimu. Mažu žingsneliu priekyje buvo svečių ekipa, kuri vis įsiverždavo į priekį ir aikštelės šeimininkams tekdavo lyginti rezultatą. Visgi, „Kauno Rami“ netrukus neteko vieno savo žaidėjo ir liko šiose rungtynėse tik penkiese. Tai galbūt juos išmušė šiek tiek iš ritmo, o tuo pasinaudojo „LazybuGuru.lt“ ekipa, kuri kėlinuką užbaigė 8:0 spurtu. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:13. Antrąjį ketvirtį komandos pradėjo vėl žaidimu taškas į tašką ir skirtumas tarp komandų per daug nekito. Visgi, vėliau „Kauno Rami“ ekipa sugebėjo po truputį mažinti savo atsilikimą, bet kitoje aikštelės pusėje tuomet kiek geriau pasisekė šeimininkams. Jie vėl pelnė aštuonis taškus be atsako ir įgijo dviženklį pranašumą, bet išlaikyti jo iki ketvirčio pabaigos jiems nepavyko. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 37:29.

Trečiasis kėlinukas buvo itin prastas „Kauno Rami“ ekipai. Jie per visą kėlinį pelnė vos penkis taškus, o „LazybuGuru.lt“ ekipa ir toliau stabiliai žaidė puolime. Kėlinuką svečiai pradėjo taikliu baudos metimu, tačiau tuomet sekė dešimt taškų be atsako iš šeimininkų pusės. Tuomet du dvitaškius pataikė ir svečiai, bet kėlinuko pabaigoje aikštelės šeimininkai pelnė dar aštuonis taškus ir taip įgijo jau triuškinantį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 55:34. Ketvirtasis kėlinukas beliko tik formulumas. „LazybuGuru.lt“ komanda žaidė atsipalaidavusi, leido pasireikšti ir mažiau žaidžiantiems krepšininkams, tad skirtumas pradėjo tirpti. Nors likus žaisti dvi minutes, komandas skyrė jau tik devyni taškai, bet aikštelės šeimininkai arčiau savo varžovų neprisileido ir iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 69:54.

Andrius Macijauskas („LazybuGuru.lt“):
„Šiemet mes pakeitėme pusę komandos. Pernai metais žaidėme už KK „Garliava“, šiemet pasikeitė rėmėjai, pasikeitė pavadinimas, išliko branduolys, tik tais sustiprinom komandą kitais, sakykim, geresniais žaidėjais, kurie turi daugiau patirties. Mums čia buvo pirmos varžybos ir to pasekoje buvo labai daug nesusikalbėjimo. Turėjome tik vieną bendrą treniruotę kartu, tai esmė ta, kad susižaidimas vyko rungtynių metu ir trečiajame kėlinyje, gerbiant varžovus, meistriškumas mūsų žaidėjų buvo truputį aukštesnis. Mūsų žaidėjai buvo fiziškai stipresni ir su aukštesnio lygio varžybų patirtimi. Tiesiog laimėjom individualiu meistriškumu, o šiaip tai dar daug ko trūksta, daug žaidybinio broko, tad bus įdomu dirbti su šia komanda ir bandysime pasiekti, iškovoti kažkokių pergalių įdomesnių“.

„LazybuGuru.lt“ nusileido solidžiai žaidusiems „Laipsniams“ (54:70) (2018 vasario 14 d., trečiadienis, 00:24 val.)„LazybuGuru.lt“ nesunkiai įveikė „Randeris“ (70:42) (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 10:21 val.)„LazybuGuru.lt“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Dumblą“ (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:38 val.)„LazybuGuru.lt“ gynyba leido lengvai įveikti „Hermio“ krepšininkus (2018 vasario 06 d., antradienis, 23:22 val.)Tik po atkaklios kovos „LazybuGuru.lt“ įveikė „Krugės karius“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 22:46 val.)Atsitiesusi „LazybuGuru.lt“ po pratęsimo įveikė „Hermio“ penketuką (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„Ryterna Group“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Kauno Rami“ (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:26 val.)„LazybuGuru.lt“ sutriuškino Birštono SC – „Olimpą“ (109:72) (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 00:18 val.)Puikiai M. Gailiūną išnaudoję „LazybuGuru.lt“ krepšininkai nugalėjo „Dumblo“ ekipą (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 15:49 val.)Antroje pusėje dominavę „LazybuGuru.lt“ įveikė „KMAIK“ ekipą (2018 sausio 23 d., antradienis, 23:28 val.)