Kauno TPMC vs R2P Sport ‒ S/M (81:62)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ tęsią sėkmingą B lygos startą, šį kart įveikdami „R2P Sport ‒ S/M“ (81:62)

2018 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 22:40 val., peržiūros: 849

Lapkričio 22d., Antradienį, Kauno technikos profesinio mokymo centro didžiojoje sporto salėje įvyko B lygos, „Amadeira“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės kuriose susitiko: šeimininkai – „Kauno TPMC“ ir svečiai – „R2P Sport ‒ S/M“.

Rungtynes užtikrintai pradėjo „R2P Sport ‒ S/M“, porą tritaškių smeigęs L.Vėlavičius sukrovė svečiams 7 taškų pranašumą (1:8). „Kauno TPMC“ greit atsakė ir kėlinio pabaigoje išlygino rezultatą (14:14), tačiau dar vieną tritaškį paskutinę kėlinio ataką šovės L.Vėlavičius vėl išvedė „R2P Sport ‒ S/M“ į priekį – 16:17. Antrąjį ketvirtį užtikrinčiau pradėjo šeimininkai, kurie per antrąjį kėlinį įmetė 5 tolimus metimus iš kurių 3 pataikė „Kauno TPMC“ lyderis A.Pelšs ir užbaigė pirmąją pusę turėdami 6 taškų pranašumą – 42:36.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo šiek tiek nerezultatyviau, svečiai per trečiąjį kėlinį pelnė tik 8 taškus, o tuo pasinaudoję „Kauno TPMC“ dar labiau pabėgo – 55:44. Ketvirtame kelinyje pilnai savo žaidimą pajautę „Kauno TPMC“ krepšininkai užtikrintai puolė varžovų krepšį ir nebepaliko vilčių svečiams sugrįžti. „Kauno TPMC“ iškovoja 2-ąją pergalę, o „R2P Sport ‒ S/M“ ekipai tai jau 4-asis pralaimėjimas iš eilės – 81:62 (16:17, 26:19, 13:8, 26:18).

„Kauno TPMC“ Komandos treneris: Algirdas Žadeikis:

Viskas normaliai, kol įsivažiavom, gal biški ilgesnis suolelis mūsų buvo, daugiau sveikatos, šiaip, negaliu sakyti, kad nesisekę, daug mūsų šiandien nebuvo, tai skaitau, kad keliata žaidėjų buvo kurie pirmas varžybas žaidė, irgi, nesusižaidimas. Atiduodu komandai visą pagarbą, man atrodo, kad šiandien sužaidėm tikrai normaliai.

„MRU VSA“ įtikinamai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 20:01 val.)„GZP“ gana lengvai įveikė „R2P Sport – S/M“ (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 20:09 val.)„GZP“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 20:29 val.)„MRU VSA“ po pratęsimo palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ (99:93) (2019 balandžio 09 d., antradienis, 22:17 val.)„ICE“ nugalėjo „R2P Sport ‒ S/M“ (70:59) (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 14:52 val.)„Kauno TPMC“ patyrė pirmą pralaimėjimą prieš „Pro Angels“ ekipą (2019 vasario 07 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)„Pro Angels“ penketukas atsilaikė prieš „R2P Sport ‒ S/M“ krepšininkus (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Kauno TPMC“ gana nerezultatyviose rungtynėse įveikė „Advokatų kontora „Konsus“ (2019 sausio 03 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)„MRU VSA“ be didesnio vargo įveikė „ R2P Sport – S/M“ ir žengia į B lygos pusfinalį (2019 balandžio 16 d., antradienis, 20:44 val.)Po atkaklios kovos Advokatų kontora „Konsus“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 20:02 val.)