KM „Žalgiris“ vs Kauno TPMC (46:90)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno TPMC“ nesunkiai susitvarkė su KM „Žalgiris“ ekipa

2018 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 22:02 val., peržiūros: 1009

Trečiadienį, lapkričio 28 dieną, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko KM „Žalgiris“ (0/2) ir svečių teisėmis atvykę „Kauno TPMC“ (2/0) krepšininkai.

Rungtynes jaunieji saboniukai pradėjo labai sunkiai, o tuo pasinaudoję „Kauno TPMC“ krepšininkai iškart įgijo dviženklį pranašumą 2:14. Antroje kėlinuko pusėje KM „Žalgiris“ kiek atkuto puolime, o po L. Stanevičiaus tritaškio priartėjo iki 12:21.

Antrajame ketvirtyje A.Pelšs ir V. Sutkaus perimti kamuoliai ir po jų sekę greiti taškai leido „Kauno TPMC“ dar labiau nutolti – 24:41.

Trečiajame kėlinyje KM „Žalgiris“ ekipos puolimas visiškai sustojo, kuo puikiai pasinaudoję svečiai įtvirtino savo pranašumą – 31:64 po trijų kėlinių.

Ketvirtajame kėlinuke ir toliau vaizdas aikštėje nesikeitė, o „Kauno TPMC“ ekipai pavyko dar labiau padidinti savo persvarą ir iškovoti pergalę rezultatu 46:90 (12:21, 12:20, 7:23, 15:26).

A. Žadeikis („Kauno TPMC“) apie lengvą pergalę:

„taip ir turėjo būti.“

„GZP“ lengvai susitvarkė su KM „Žalgiris“ (84:61) (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Kauno TPMC“ sutriuškino KM „Žalgiris“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Kauno TPMC“ vos neprisižaidė su „GZP“ ekipa (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 20:33 val.)„Akademija“ turėjo vargo su KM „Žalgirio“ ekipa (2018 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)„Akademija“ su nedideliais sunkumais įveikė KM „Žalgiris“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 21:21 val.)Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė KM „Žalgirį“ ekipą (2019 balandžio 17 d., trečiadienis, 21:24 val.)„ICE“ užtikrintai įveikė KM „Žalgiris“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 23:40 val.)„Pro Angels“ įtikinamai įveikė KM „Žalgiris“ jaunimą (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:38 val.)„Pro Angels“ dar kartą pasismagino su KM „Žalgiris“ (2019 kovo 01 d., penktadienis, 22:15 val.)„Kauno TPMC“ turėjo nemažai vargo kovoje su „GZP“ (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)