Acme vs SD Ranga (80:77)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 kovo 04 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę iškovojo „Acme“

2018 kovo 04 d., Sekmadienis, 18:09 val., peržiūros: 904

Kovo 4 dieną, 14:15 val., Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Acme“ (šeimininkai) ir „SD Ranga“ (svečiai). Šiandien abi komandos susirinko labai negausiai – vos 6 ir 7 žaidėjai, o pačios rungtynės buvo permainingos. Ne vieną kartą keitėsi pirmaujanti ekipa, o po tikros pražangų fiestos ketirtame kėlinuke abi komandos turėjo gerus šansus pasiekti pergalę. Vis tik sėkmė šį kartą buvo „Acme“ krepšininkų pusėje, kurie ir laimėjo susitikimą rezultatu 80:77 (21:19, 17:11, 16:26, 26:21).

Jau rungtynių pradžioje buvo galima matyti, kad šiandien žaidimas vyks gana lygiai. Tai viena, tai kita pusė sužaisdavo neblogas atkarpas, bet komandos lygiai taip pat papuldavo į duobes, nes žaidimą vienodame lygyje išlaikyti buvo itin sunku kuomet ant suolelio tiesiog nėra keitimų. Gal kiek dažniau priekyje buvo „Acme“ komanda, kuri išnaudojo savo tolimus metimus, bet svarbiausia labai sėkmingai darbavosi gynyboje ir išvengė nereikalingų pražangų. Ilgoji pertrauka prasidėjo šeimininkams esant priekyje, rezultatu 38:30.

Nors antroje rungtynių dalyje „Acme“ pranašumas šoktelėjo iki 10 taškų, bet nuo to momento komandos puolimas užsikirto, o „SD Ranga“ tritaškiais metimais visiškai panaikino varžovų pranašumą. Taigi, ketvirtame kėlinuke nei viena komanda nebeturėjo iniciatyvos savo rankose. Dabar abi komandos buvo nusiteikę itin kovingai, pražangų skaičius augo tiesiog nesustodamas, žaidėjai taškus rinko kone vien baudų metimais, o netrukus ėmė retėti ir komandų gretos. Dauguma žaidėjų turėjo po 4 pražangas ir jei būtų pratęsimas galbūt tektų žasiti tris prieš tris. Bet komandoms užteko laiko išsiaiškinti kas yra stipresni ir per pagrindinį laiką. „Acme“ tik per stebuklą neprisižaidė, kuomet po prarasto kamuolio R.Švagždys neišnaudojo idealaus šanso pelnyti du taškus. Vėliau „SD Ranga“ baudavo varžovus ir išsigelbėti komandai jau nebepavyko. Susitikimas baigėsi rezultatu 80:77.

Ramūnas Vanagas („Acme“):

„apie varžybas galiu pasakyti vienu žodžiu – pasisekė. Iš tiesų abi komandos atrodo panašaus pajėgumo, abi nesusirinko, turėjom trumpus suolus.“

„Kauno technologijos universitetas“ rungtynių pabaigoje nusileido „Acme“ (70:77) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:40 val.)Puiki rungtynių pradžia leido „Rapalai“ iškovoti pergalę (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)Solidžią persvarą išsvaistę „ASU & Co „AgroVIS“ turėjo pripažinti „Acme“ pranašumą (2017 lapkričio 18 d., šeštadienis, 15:59 val.)„ASS & Endress + Hauser“ aštuntfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Acme“ ekipą (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 17:06 val.)M. Gudeliausko tritaškių fiesta neišgelbėjo „Kesko Senukų“ ir po pratęsimo krito prieš „Acme“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 17:00 val.)Aukštaūgių pagalbos sulaukusi „Rapala“ nesunkiai įveikė „Acme“ (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)„Dakra ‒ GAGA Studio“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „ACME“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)„Acme“ rungtynių pabaigoje išplešė pergalę prieš „Hidraulinės sistemos“ (83:80) (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 01:23 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai atsirevanšavo „Acme“ krepšinikams (2018 sausio 20 d., šeštadienis, 19:08 val.)Nuostabi rungtynių pradžia nulėmė „SD Ranga“ komandos pergalę (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:41 val.)