SD Ranga vs Remza & Langvila (99:67)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 12 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Nuostabi rungtynių pradžia nulėmė „SD Ranga“ komandos pergalę

2017 gruodžio 12 d., Antradienis, 22:41 val., peržiūros: 774

Gruodžio 12 dieną, 19:15 val., „Santaros“ gimnazijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „SD Ranga“ (šeimininkai) ir „Remza & Langvila“ (svečiai). Nuostabiai rungtynes pradėję ir net 24:0 spurtą surengę šeimininkai į visus klausimus atsakė dar pirmojo kėlinuko metu. Vėliau „SD Randa“ žaidėjams beliko tik išlaikyti saugų atstumą, nes pergalė jau buvo jų rankose. Rungtynės baigėsi rezultatu 99:67 (27:6, 25:17, 23:19, 24:25).

Rungtynes tiesiog neįtikėtinai pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie pataikė vieną metimą po kito ir sparčiai tolo, o svarbiausia savo krepšį išlaikė visiškai sausą. „Remza & Langvila“ komandai buvo ypač sunku pralaužti varžovų gynybą, o ir laisvi žaidėjai savo progomis nepasinaudojo. Svečiai pirmuosius taškus pelnė tik sužaidus daugiau nei 8 minutes, o komanda tuo metu atsilikinėjo net 24:0. Vis tik po tokio šalto dušo svečiai išjudino savo puolimą, o ir „SD Ranga“ pastebimai atsipalaidavo. Antrame kėlinuke žaidimas jau buvo kur kas lygesnis, nors jį šeimininkai taip pat laimėjo ir dar nežymiai padidino savo pranašumą 52:23.

Po ilgosios pertraukos abi komandos aiškiai suprato, kad šiandien rungtynių likimas jau aiškus, žaidėjai jau nebekovojo dėl pergalės, bet tiesiog nuleisti rankų ir laukti rungtynių pabaigos nenorėjo nei viena pusė. Komandos dabar žaidė kur kas kiečiau, sparčiai augo pražangų skaičius, o krepšininkai nevengė ir aštrių frazių varžovams. Nors ir nebuvo intrigos, tačiau antra rungtynių dalis vyko daug lėčiau, „Remza & Langvila“ sugebėjo netgi laimėti ketvirtąjį kėlinuką. Vis tik tai buvo menka paguoda svečiams, nes „SD Ranga“ įrodė, kad šiandien yra visa galva stipresni nei varžovai 99:67.

Darijus Jagminas („SD Ranga“):

„ištiesų tikėjomės sunkesnės kovos, žinojom, kad varžovai yra pasiekę pergalių prieš geras komandas. Bet mes patys buvome po tokios duobės, turėjom sportinio pykčio, todėl taip galingai ir pradėjome rungtynes, o pradžia 24:0 viską ir pasako.“

Puiki rungtynių pradžia leido „Rapalai“ iškovoti pergalę (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)Vytauto Čypo taiklus baudos metimas nulėmė „Alaina & Limobus“ komandos pergalę (2018 vasario 15 d., ketvirtadienis, 22:40 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ viena koja pusfinalyje (2018 balandžio 09 d., pirmadienis, 21:20 val.)Atkakliose rungtynėse „SD Ranga“ palaužė „Padangynas.lt“ komandą (2018 vasario 27 d., antradienis, 21:07 val.)„Artstone“ nutraukė „SD Ranga“ pergalių seriją (64:47) (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 23:03 val.)„SD Ranga“ pasiekė įtikinamą pergalę (2018 vasario 20 d., antradienis, 20:37 val.)Atkakliose rungtynėse „Restauratoriai & Hausa“ turėjo pripažinti „SD Rangos“ pranašumą (2018 sausio 30 d., antradienis, 21:57 val.)„Remza & Langvila“ tik kėlinuką priešinosi „Padangynas.lt“ komandai (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 00:05 val.)„Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Best 4 You“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „SD Ranga“ rungtynių pabaigoje įveikė „Pastolinį“ (2017 gruodžio 07 d., ketvirtadienis, 00:03 val.)