KTK ‒ Enerstena vs Kauno technologijos universitetas (55:72)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 18 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„KTK ‒ Enerstena“ vs „Kauno technologijos universitetas“ (55:72)

2018 gruodžio 18 d., Antradienis, 23:26 val., peržiūros: 838

2018 gruodžio 18 d., Antradienį, Kauno technikos kolegijos sporto salėje, įvyko įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių varžybos, kuriuose susitiko šeimininkai „KTK ‒ Enerstena“ ir svečiai „Kauno technologijos universitetas“.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, nors ir vienas lyderių A.Lozovskis patyrė pirmąją varžybų minutę traumą, tai nesutrukdė „Kauno technologijos universitetas“ galingai atrodyti rungtynių pradžioje ir įgyti solidų pranašumą (8:20). Visgi kėlinį geriau užbaigė šeimininkai ir rezultatas buvo (18:23).

Antrąjame varžybų kėlinyje abi komandos sunkiai rinko taškus, buvo daug netaiklių metimų, tačiau svečių komandai į kėlinio pabaiga pavyko pataikyti porą metimų ir po dviejų kėlinių pirmauti (26:34).

Trečiąjį varžybų kėlinį „Kauno technologijos universitetas“ pradėjo įspudingu spurtu 0:13, kas leido greitai susikrauti triuškinančią persvarą prieš varžovus, vėliau „KTK ‒ Enerstena“ dar bandė tolimais metimais prisivyti varžovus, tačiau po trijų kėlinių atsilikinėjo rezultatu (40:55).

Ketvirtajame varžybų kėlinyje šeimininkai pradėjo sunkiai rinkdami taškus, laikas vis mažėjo, o svečiams puikiai sekėsi laikyti tūrėtą pranašumą, todėl jie ir šventė nesunkią pergalę rezultatu 55:72 (18:23, 8:11, 14:21, 15:17).

„Kauno technologijos universitetas“ komandos žaidėjas V.Tilinskas nedaugžodžiavo:

Žaidėme gerai, neturiu ką daugiau pridurti, tik norėčiau visiems palinkėti gražių švenčių.

„TransUnion“ įtemtoje kovoje palaužė „Kauno technologijos universitetas“ krepšininkus (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 19:06 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „TransUnion“ įveikė „Kauno technologijos universitetas“ (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 19:05 val.) „Kauno technologijos universitetas“ neturėjo vargo su „Freda“ (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:14 val.)„Hipocredit.lt“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 19:47 val.)„KTK – Enerstena“ įveikė „Fredos“ ekipą (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 19:27 val.)Puikų puolimą pademonstravęs „Kauno technologijos universitetas“ palaužė besispardžiusią „Fredą“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:57 val.)„KTK ‒ Enerstena“ neturėjo lygių prieš „Hipocredit.lt“ ekipą (2018 spalio 30 d., antradienis, 19:35 val.)Permainingose rungtynėse Kauno technologijos universitetas įveikė Brentex Trailer & Partner (66:64) (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 23:00 val.)„KTK ‒ Enerstena“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:42 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Elektrėnų „Pastolinis“ (105:77) (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:38 val.)