Freda vs Kauno technologijos universitetas (76:115)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 19 d., Antradienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kauno technologijos universitetas“ neturėjo vargo su „Freda“

2019 vasario 19 d., Antradienis, 22:14 val., peržiūros: 643

Antradienį Jachtklubo sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Freda“ ir svečių teisėmis atvykę „Kauno technologijos universitetas“.

Rungtynes prasidėjo užtikrintu „Kauno technologijos universitetas“ puolimu, o šeimininkų tolimi metimai skriejo pro šalį. Vis dėlto, „Freda“ surengė keletą greitų atakų ir skirtumas ištirpo iki minimalaus, bet svečiai toliau naudojosi ūgio pranašumu ir atstatė turėtą pranašumą ( 19:26). Antrame ketvirtyje „Kauno technologijos universitetas“ toliau įrodinėjo savi pranašumą prieš varžovus – 34:57.

Po ilgosios pertraukos „Freda“ buksavo gynyboje, o daugiau skyrė dėmesio puolimui nei gynybai, o svečiai greitame puolime iš eilutės pelnydavo lengvus taškus ( 56:91). Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas ir „Kauno technologijos universitetas“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 76:115 (19:26, 15:31, 22:34, 20:24)

Puikų puolimą pademonstravęs „Kauno technologijos universitetas“ palaužė besispardžiusią „Fredą“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Kauno technologijos universitetas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „TransUnion“ ekipą (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Elektrėnų „Pastolinis“ (105:77) (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:38 val.)„Kauno technologijos universitetas“ vos neprisižaidė mačo pabaigoje, bet išplėšė pergalę prieš „Telia“ (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Kauno technologijos universitetas“ atsirevanšavo „TransUnion“ ir išlygino serijos rezultatą (75:68) (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:22 val.)„KTK ‒ Enerstena“ vs „Kauno technologijos universitetas“ (55:72) (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 23:26 val.)„TransUnion“ įtemtoje kovoje palaužė „Kauno technologijos universitetas“ krepšininkus (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 19:06 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai nugalėjo „Freda“ komandą (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 17:37 val.)„KTK – Enerstena“ įveikė „Fredos“ ekipą (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 19:27 val.)