Kauno technologijos universitetas vs Hipocredit.lt (47:65)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Hipocredit.lt“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus

2019 vasario 10 d., Sekmadienis, 19:47 val., peržiūros: 598

Sekmadienio pavakarę Kauno technologijos universiteto sporto salėje vyko Įmonių lygos H pogrupio rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Kauno technologijos universitetas“ su svečiais „Hipocredit.lt“ krepšininkais. Nors rungtynių pradžia priklausė šeimininkams, svečiams sėkmingas antrasis kėlinys atnešė užtikrintą pergalę.

Pirmasis rungtynių ketvirtis prasidėjo apylygiai. Sužaidus beveik pusę laiko, šeimininkų gretose V.Tilinskas ėmėsi iniciatyvos ir trimis tolimais šūviais prisidėjo prie sėkmingos saviškių atkarpos 15:3. Po pirmųjų 10-ies minučių – 21:11.

Antrasis kėlinys buvo tikrai neįprastas. Susikaupę „Hipocredit.lt“ per šį ketvirtį savo varžovams neleido įmesti nei vieno taško. Patys tuo tarpu pelnydami 18 taškų ne tik panaikino deficitą, bet ir išsiveržė į priekį. Prieš ilgąją pertrauką – 21:29.

Trečiajame ketvirtyje komandų žaidimas vėl susivienodino. Šeimininkai kėlinį pradėjo spurtu 7:0, į kurį netrukus atsakė ir svečiai, pelnydami 12 taškų iš eilės. Iš jų 5 taškus saviškiams pridėjo Š.Straševičius. Rezultatas prieš paskutinįjį ketvirtį – 31:43.

Ketvirtasis rungtynių kėlinys didelės intrigos nebeatnešė. Sužaidus beveik 5 minutes „Hipocredit.lt“ susikrovė 19 taškų persvarą, kurios „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkams nebepavyko panaikinti. Rungtynės baigėsi rezultatu 47:65.

„Hipocredit.lt“ treneris M.Špokas po pergalės juokaudamas kalbėjo:
„Sekmadienis, vėlus vakaras. Šiandien taip gan nerimtai susirinkom, gal šešta sudėtim žaidėm. Aišku, uždariau grajų, bet tai neesminis metimas šitas, tiesiog nebuvo nusiteikimo. Tas sekmadienis nėra gal gera diena žaisti varžybose. Priešininkas gan stiprus, žaist moka. Reikia gerbti ir sužaisti tas varžybas.“

„TransUnion“ įtemtoje kovoje palaužė „Kauno technologijos universitetas“ krepšininkus (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 19:06 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hipocredit.lt“ įrodė pranašumą prieš „Požeminės linijos – POLI“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 20:42 val.)„KTK ‒ Enerstena“ vs „Kauno technologijos universitetas“ (55:72) (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 23:26 val.)„Hipocredit.lt“ įtikinamai įveikė „Adma“ krepšininkus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 20:34 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai susitvarkė su „Remza & Langvila“ krepšininkais (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Hipocredit.lt“ turėjo vargo su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 sausio 15 d., antradienis, 19:27 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „TransUnion“ įveikė „Kauno technologijos universitetas“ (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 19:05 val.)“Kauno technologijos universitetas” įveikė negausiai susirinkusius “KTK ‒ Enerstena” krepšininkus (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:35 val.)Puikų puolimą pademonstravęs „Kauno technologijos universitetas“ palaužė besispardžiusią „Fredą“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:57 val.)„Hipocredit.lt“ sutrypė „TransUnion“ (107:36) (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 22:49 val.)