Kauno technologijos universitetas vs Elektrėnų „Pastolinis“ (105:77)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Elektrėnų „Pastolinis“ (105:77)

2018 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 19:38 val., peržiūros: 863

2018 gruodžio 02 d., Sekmadienį, Kauno technologijos universiteto sporto salėje, įvyko įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės kuriuose susitiko šeimininkai „Kauno technologijos universitetas“ ir svečiai „Elektrėnų „Pastolinis“.

Pirmąjį kėlinį kiek geriau pradėjo svečiai (7:13), taiklių tritaškių dėka jiems visą kėlinį pavyko išlaikyti pranašumą prieš varžovus ir po pirmojo ketvirčio pirmavo (23:28).

Antrąjame kėlinyje abi komandos kiek sustojo puolime, tačiau šeimininkams tai buvo palankiau kurie pasivijo varžovus ir prieš ilgąją pertrauką atsiliko nuo „Elektrėnų „Pastolinis“ tik vienu metimu (41:43).

Trečiajame kėlinyje kova vis dar vyko taškas į tašką (53:54), tačiau svečiams trūko ilgesnio atsarginių žaidėjo suolelio ir pradėjo matytis pavargimo požymiai, tuo pasinaudoję „Kauno technologijos universiteto“ komanda greitomis atakomis perlaužė rungtynes ir prieš lemiamą ketvirtį jau pirmavo rezultatu (70:66).

Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo pataikydami tris tolimus metimus kas leido įgyti dviženklį pranašumą (81:67). „Elektrėnų „Pastolinis“ komandai krepšys ketvirtajame kėlinyje buvo lyg užrištas, o „Kauno technologijos universitetas“ greitomis atakomis ir tolimais metimais vis didino pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 105:77 (23:28, 18:15, 29:23, 35:11).

„Kauno technologijos universiteto“ komandos žaidėjas P.Kozlovas:

Pradėjome rungtynes apylygiai, bet antroje pusėje varžovai akivaizdžiai pavargo, nes susirinko tik šešiese, todėl į pabaigą apsilošėm ir ketvirto kėlinio pabaiga tik formalumas buvo.

„Kauno technologijos universitetas“ neturėjo vargo su „Freda“ (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:14 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:22 val.)„Kauno technologijos universitetas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „TransUnion“ ekipą (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 21:42 val.)„Ulmas“ nepasipriešino prieš Elektrėnų „Pastolinis“ (48:99) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 00:00 val.)„Kauno technologijos universitetas“ atsirevanšavo „TransUnion“ ir išlygino serijos rezultatą (75:68) (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:22 val.)Puikų puolimą pademonstravęs „Kauno technologijos universitetas“ palaužė besispardžiusią „Fredą“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 18:57 val.)“Kauno technologijos universitetas” įveikė negausiai susirinkusius “KTK ‒ Enerstena” krepšininkus (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:35 val.)„Kauno technologijos universitetas“ vos neprisižaidė mačo pabaigoje, bet išplėšė pergalę prieš „Telia“ (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:58 val.)„TransUnion“ po pertraukos susitvarkė su Elektrėnų „Pastoliniu“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:55 val.)„TransUnion“ iškovojo sunkią pergalę prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (67:63) (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:43 val.)