KTK ‒ Enerstena vs Hipocredit.lt (52:83)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 spalio 30 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„KTK ‒ Enerstena“ neturėjo lygių prieš „Hipocredit.lt“ ekipą

2018 spalio 30 d., Antradienis, 19:35 val., peržiūros: 899

Antradienį KTK sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „KTK ‒ Enerstena“ ir svečių teisėmis atvykę „Hipocredit.lt“.

Rungtynės prasidėjo vangiai, tačiau pirmieji pranašumą susikrovė „Hipocredit.lt“. „KTK ‒ Enerstena“ turėjo daug antrų šansų puolime, tačiau jais nepasinaudojo ir ketvirčio pabaigoje svečiai pirmavo dviženkliu pranašumu ( 8:20). Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkams pavyko suaktyvinti savo puolimą, tačiau gynyboje toliau strigo. „Hipocredit.lt“ demonstravo didesnį meistriškumą, kur komandas skyrė 20 taškų – 23:43

Po ilgosios pertraukos abi komandos žaidė apyligiai, tačiau „KTK ‒ Enerstena“ ekipai to buvo maža siekiant pergalės. Šeimininkai bandė gintis zonine gynyba, bet „Hipocredit.lt“ draskė gynybą ir rinko lengvus taškus ( 40:68). Ketvirtame kėlinyje jau buvo viskas aišku. „Hipocredit.lt“ sudėliojo visus taškus į vietą ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 52:83 (8:20, 15:23, 17:25, 12:15)

Po laimėtų rungtynių „Hipocredit.lt“ komandos treneris, M.Špokas, kalbėjo:

„Susirinkome nepilnos sudėties. Gaila, kad pirmose rungtynėse ne visi susirinko. Šį sezoną surinkome konkurencingą ekipą ir norisi demonstruoti stabilumą visą sezoną.“

„KTK – Enerstena“ įveikė „Fredos“ ekipą (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 19:27 val.)Antroje rungtynių pusėje „KTK ‒ Enerstena“ įrodė pranašumą prieš „Remza & Langvila“ ekipą (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 19:39 val.)„KTK ‒ Enerstena“ parodė charaterį, bet pergalė atiteko „Norvelitai“ (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 18:57 val.)„KTK ‒ Enerstena“ vs „Kauno technologijos universitetas“ (55:72) (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 23:26 val.)Atkakliose rungtynėse ‒ „KTK ‒ Enerstenos“ pergalė prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 14:09 val.)„Modernitos“ ir „Hipocredit.lt“ pusfinalio serijoje ‒ lygybė (2019 balandžio 09 d., antradienis, 21:53 val.)„TransUnion“ įveikė „KTK ‒ Enerstenos“ ekipą (2019 sausio 22 d., antradienis, 19:35 val.)„KTK ‒ Enerstena“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:42 val.)Viena koja žaidę „Hipocredit.lt“ iškovojo dar vieną pergalę (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 21:37 val.)Nepralaimėjusių ekipų dvikovoje ‒ nesunki „Hipocredit.lt“ ekipos pergalė prieš „Modernitą“ (2019 sausio 22 d., antradienis, 22:01 val.)