Kauno technologijos universitetas vs Freda (107:96)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technologijos universiteto chemijos fakultetas, Radvilėnų pl. 19, Kaunas, LT-50254

Puikų puolimą pademonstravęs „Kauno technologijos universitetas“ palaužė besispardžiusią „Fredą“

2019 sausio 13 d., Sekmadienis, 18:57 val., peržiūros: 865

Sausio 13 d., sekmadienį, Kauno technologijos universiteto chemijos fakulteto sporto salėje įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Kauno technologijos universitetas“ (7/3) ir svečiai – „Freda“ (4/5).

Rungtynių pradžioje iniciatyvą į savo rankas perėmė „Kauno technologijos universitetas“, kurie tritaškiais metimais bei metimais iš po krepšio pabėgo 15:8. Visgi, „Fredos“ krepšininkai labai greitai priartėjo, tačiau R.Krušinskas tiksliu tolimu metimu paskutinėmis kėlinuko sekundėmis vėl leido šeimininkams nutolti – 24:16.

Antrajame kėlinyje „Kauno technologijos universitetas“ tritaškiais metimais įgijo dviženklę persvarą 39:28. Bet antroje kėlinuko pusėje šeimininkų gynyba visiškai sulūžo, o tuo pasinaudojęs A.Dabožinskas smeigė tris tritaškius, metimus sumetė R.Jomantas ir V.Janušonis, o „Freda“ jau pirmavo 46:54.

Trečiąjį kėlinuką šeimininkai pradėjo spurtu ir jau po minutės su trupučiu rezultatas rungtynėse buvo lygus 56:56. Tada du tritaškius smeigė L.Andriuškevičius, ko pasekoje „Kauno technologijos universitetas“ išsiveržė į priekį ir po trijų kėlinių pirmavo 79:75.

Ketvirtajame kėlinyje po V. Pliaugos tritaškių šeimininkai spurtavo, įgijo dviženklį pranašumą, sumetė daugiau nei 100 taškų ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 107:96 (24:18, 22:36, 33:21, 28:21).

T.Kivaras („Kauno technologijos universitetas“):

„Laimėjo stipresni šiai dienai.“

„Kauno technologijos universitetas“ neturėjo vargo su „Freda“ (2019 vasario 19 d., antradienis, 22:14 val.)„Kauno technologijos universitetas“ po atkaklios kovos palaužė „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 20:22 val.)„Kauno technologijos universitetas“ ketvirtajame kėlinyje palaužė „Elektrėnų „Pastolinis“ (105:77) (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:38 val.)„TransUnion“ įtemtoje kovoje palaužė „Kauno technologijos universitetas“ krepšininkus (2019 kovo 17 d., sekmadienis, 19:06 val.)„Kauno technologijos universitetas“ vos neprisižaidė mačo pabaigoje, bet išplėšė pergalę prieš „Telia“ (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 22:58 val.)„KTK ‒ Enerstena“ vs „Kauno technologijos universitetas“ (55:72) (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 23:26 val.)„Hipocredit.lt“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno technologijos universiteto“ krepšininkus (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 19:47 val.)„Kauno technologijos universitetas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „TransUnion“ ekipą (2019 vasario 04 d., pirmadienis, 21:42 val.)“Kauno technologijos universitetas” įveikė negausiai susirinkusius “KTK ‒ Enerstena” krepšininkus (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:35 val.)„Kauno technologijos universitetas“ atsirevanšavo „TransUnion“ ir išlygino serijos rezultatą (75:68) (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:22 val.)