BC „Amber Grill“ vs R2P Sport ‒ S/M (67:73)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2018 gegužės 05 d., Šeštadienis, 18:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„R2P Sport ‒ S/M“ „B“ lygoje finišavo iškovodami trečiąją vietą

2018 gegužės 05 d., Šeštadienis, 21:36 val., peržiūros: 782

Šeštadienį, gegužės 5 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „B“ lygos, Mažojo finalo rungtynės tarp nominalių aikštelės šeimininkų BC „Amber Grill” bei svečių „R2P Sport – S/M“. Pirmoje rungtynių pusėje komandos žaidė gana apylygiai, tačiau trečiajame kėlinyje svečiai pasistatė neblogą pamatą pergalei. Lemiamais momentais jie atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo trečiąją vietą.

Rungtynes kiek geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie netrukus susikūrė penkių taškų pranašumą. Visgi, vėliau svečių ekipa pradėjo kvėpuoti varžovams į nugarą ir pavijo juos. Per likusį kėlinuko laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 15:17. Antrojo kėlinio pradžioje BC „Amber Grill“ ekipa ir toliau strigo puolime. Neveikė ir vienas pagrindinių jų ginklų – tolimi metimai. Netrukus „R2P Sport – S/M“ ekipa jau turėjo penkių taškų pranašumą. Vėliau komandų žaidimas išsilygino ir komandos pradėjo žaisti apylygiai, taškas į tašką, tad skirtumas tarp komandų ženkliai nepakito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:33.

Trečiąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo „R2P Sport – S/M“ ekipa, kuri smeigė du taiklius tolimus metimus bei tuoj pat skaičiavo dviženklį pranašumą. Tuomet geresnę atkarpą sužaidė BC „Amber Grill“ ekipa, kuriai pagaliau pavyko pralaužti ledus prie tritaškio linijos. Jie pradėjo vytis savo varžovus ir netrukus skirtumas tarp komandų ištirpo iki keturių taškų. Visgi, per likusį kėlinio laiką geriau atrodė svečių ekipa, kuri atstatė kiek saugesnį pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 45:54. Lemiamo ketvirčio pirmoje pusėje nieko per daug neįvyko. Skirtumas tarp komandų praktiškai nepakito, tad visa atomazga liko paskutinėms rungtynių minutėms. Likus žaisti dvi minutes, komandas skyrė jau tik keturi taškai. BC “Amber Grill” turėjo dar nemažai šansų sušvelninti savo atsilikimą, bet to padaryti jiems pavyko ir likus žaisti minutei laiko, jų deficitas pasiekė aštuonis taškus. Per likusį rungtynių laiką aikštelės šeimininkams nepavyko įgelti savo varžovams ir trečioji vieta atiteko „R2P Sport – S/M” ekipai. Galutinis rungtynių rezultatas 67:73.

Marius Lebedys („R2P Sport – S/M“):
„Nežinau, gal šiandien tiesiog mums labiau pasisekė, daugiau pataikėm. Varžovai tikrai verti vieni kitų. Nežinau, šiandien buvo mūsų diena, sėkmė lydėjo“.

„R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė nesunkią pergalę (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)Permainingoje kovoje „R2P Sport – S/M“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:12 val.),,R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė ,,BC „Boom“ & Basket24.lt“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:23 val.)Tik po atkaklios kovos „R2P Sport – S/M“ įveikė Sabonio KC I – „Beko“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)Negausiai surinkusi „R2P Sport ‒ S/M“ neatsilaikė prieš „ASU ‒ Vytis 2“ komandą (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)Antrose pusfinalio rungtynėse „ICE“ palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ ir pateko į finalą (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 22:47 val.)Kovingumu ir noru varžovus pranokę „R2P Sport ‒ S/M“ kiek nelauktai nugalėjo „Kauno TMPC“ ekipą (2018 sausio 04 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva įveikė BC „Amber Grill“ penketuką ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui (2017 lapkričio 27 d., pirmadienis, 22:28 val.)„ICE“ nesunkai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 gruodžio 20 d., trečiadienis, 21:58 val.)BC „Amber Grill“ po permainingos kovos palaužė Advokatų kontorą „Konsus“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 18:10 val.)