Kauno TPMC vs R2P Sport ‒ S/M (85:89)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 04 d., Ketvirtadienis, 19:10 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Kovingumu ir noru varžovus pranokę „R2P Sport ‒ S/M“ kiek nelauktai nugalėjo „Kauno TMPC“ ekipą

2018 sausio 04 d., Ketvirtadienis, 23:03 val., peržiūros: 646

Ketvirtadienio, sausio 4 d., vakarą Kauno TPMC didžiojoje salėje vyko B lygos reguliariojo sezono rungtynės, kuriose susitiko namie žaidę „Kauno TMPC“ (3/4) ir „R2P Sport ‒ S/M“ (2/6).

Rungtynės prasidėjo septyniais paeiliui O.Kojenets taškais, po kurių „Kauno TMPC“ pirmavo 7:2. Tada „R2P Sport ‒ S/M“ atsakė spurtu 0:6 ir įsiveržė į priekį 7:8. Toliau kėlinuke vyravo kova taškas į tašką ir pirmasis ketvirtis baigėsi dviejų taškų šeimininkų persvara 21:19.

Antrajame kėlinuke M. Kvedaro ir A. Labanausko metimai leido „R2P Sport ‒ S/M“ ekipai įsiveržti į priekį 30:33. Bet tada tris iš eilės tritaškius įleido E.Kulboka ir „Kauno TMPC“ persverė rungtynių rezultatą bei pasibaigus pirmajai rungtynių daliai pirmavo 43:41.

Trečiajame kėlinuke ir toliau veržliai žaidęs svečių ekipos krepšininkas A.Labanauskas leido „R2P Sport ‒ S/M“ komandai būti priekyje 53:56. „Kauno TMPC“ ekipa bandė gelbėtis tritaškiais, tačiau jų nepakako. Pasibaigus trečiajam kėlinukui svečiai buvo priekyje 64:66.

Ketvirtajame kėlinuke po E. Kalugino tritaškio šeimininkai įsiveržė į priekį 81:78. Bet tada tritaškį smeigė M.Kvedaras, taip išlygindamas rungtynių rezultatą 81:81. Rungtynių pabaigoje labiau pasisekė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipai, kuri ir iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 85:89 (21:19, 22:22, 21:25, 21:23).

H.Paulauskas („R2P Sport ‒ S/M“):

„pergalę nulėmė papraščiausias kovingumas. Kalbėjom visada per minutes, kad reikia kautis iki galo, stengtis. Varžovai, manau, tikrai yra stipresni už mus, nes ir suolą ilgesnį turėjo, ir šiaip, kalibras kitas, ir aukštų žmonių turi, tai tiesiog, noras didesnis šiandien padėjo.“

Tik po atkaklios kovos „R2P Sport – S/M“ įveikė Sabonio KC I – „Beko“ ekipą (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 20:18 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė nesunkią pergalę (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)Permainingoje kovoje „R2P Sport – S/M“ įveikė BC „Boom“ & Basket24.lt (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 21:12 val.)Antrose pusfinalio rungtynėse „ICE“ palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ ir pateko į finalą (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 22:47 val.)Negausiai surinkusi „R2P Sport ‒ S/M“ neatsilaikė prieš „ASU ‒ Vytis 2“ komandą (2018 vasario 22 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)„Rivjera baldai ‒ Grizliai“ turėjo pripažinti „Kauno TMPC“ pranašumą (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:35 val.),,R2P Sport ‒ S/M“ nesunkiai įveikė ,,BC „Boom“ & Basket24.lt“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:23 val.)Gerą puolimą antroje rungtynių pusėje pademonstravusi „R2P Sport ‒ S/M“ ekipa parbloškė „Rivjera baldai ‒ Grizliai“ (2018 kovo 13 d., antradienis, 23:22 val.)Fantastišką tempą pademonstravę „Akademijos“ krepšininkai įtikinamai įveikė „Kauno TMPC“ (2017 lapkričio 02 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po gražios kovos palaužė „Kauno TMPC“ (2017 gruodžio 15 d., penktadienis, 00:18 val.)