ICE vs R2P Sport ‒ S/M (92:73)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 20 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus pagrindinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ nesunkai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“

2017 gruodžio 20 d., Trečiadienis, 21:58 val., peržiūros: 715

Gruodžio 20 dieną V. Kuprevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ICE“ priemė svečius „R2P Sport ‒ S/M“. „ICE“ buvo laimėję dvi rungtynes ir šešis kartus buvo pralaimėję. „R2P Sport ‒ S/M“ sąskaitoje buvo dvi pergalės ir šeši pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus tris minutes rezultatas buvo lygus (3:3). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „ICE“ (10:3). Vėliau komandos žaidė lygiai. Septintą minutę komandas skyrė aštuoni taškai (18:10). Visgi kėlinio pabaigoje „ICE“ žaidė geriau ir jiems pavyko padidinti persvarą iki 14 taškų (30:16).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (32:18). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „ICE“ (40:18). Prasidėjus antrai kėlinio pusei varžovų spurtą nutraukė ir du iš eilės metimus pataikė „R2P Sport ‒ S/M“ (40:23). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, o įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 21 taškas (50:29).

Trečio kėlinio pradžioje komandos pataikė po metimą, o vėliau septynis taškus be atsako pelnė „R2P Sport ‒ S/M“ (52:39). Vėliau „R2P Sport ‒ S/M“ pamažu mažino varžovų persvarą. Penktą minutę skirtumas sumažėjo iki 10 taškų (64:54). Įpusėjus aštuntai minutei komandas skyrė devyni taškai (62:53). Vėliau 10 taškų be atsako pelnė „ICE“ (70:53). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais (74:55).

Ketvirto kėlinio pradžioje du taškus pelnė šeimininkai, o svečiai į tai atsakė dviem tolimais metimais (76:61). Įpusėjus ketvirtai minutei skirtumas sumažėjo iki 14 taškų (78:64). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais, o „R2P Sport ‒ S/M“ intrigos neatkūrė (92:73). „ICE“ iškovojo trečią pergalę, o „R2P Sport ‒ S/M“ pralaimėjo septintą kartą.

„ICE“ treneris T.Jonkus: „Varžovų šiandien buvo mažiau. Reikėjo išnaudoti kiekybę bei fizines galimybes, Tuo ir pasinaudojome. Su komanda perkalbėjome, kad esame keblioje situacijoje. Ieškodavome visur kaltų, patys į save mažiau žiūrėdavome. Nereikia ieškoti kaltų, reikia daugiau į save žiūrėti. Nuo naujų metų norime keistis. Tai motyvuoja mane, o šiandien komandos atmosfera buvo gera. Aišku, gynyboje vyrai gerai dirbo. Jei tai tęstųsi, būtų ateityje tikrai daugiau pergalių kitame etape, po naujųjų metų. Visiems linkiu gerų švenčių ir su gera nuotaika einame atostogauti trumpai :).“

„Akademija“ antroje rungtynių pusėje įevikė „R2P Sport ‒ S/M“ (2017 lapkričio 13 d., pirmadienis, 22:28 val.)Atkakliose rungtynėse „ICE“ namuose palaužė „R2P Sport – S/M“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 22:56 val.)„ICE“ nukovė „ASU ‒ Vytis 2“ (68:56) (2018 sausio 25 d., ketvirtadienis, 09:09 val.) BC „Gazuotas pienas“ ‒ Arnuva pamokė R2P Sport ‒ S/M vyrus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:32 val.)Antrose pusfinalio rungtynėse „ICE“ palaužė „R2P Sport ‒ S/M“ ir pateko į finalą (2018 balandžio 25 d., trečiadienis, 22:47 val.) BC „Amber Grill“ išvargo pergalę prieš R2P Sport ‒ S/M (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:26 val.)Be pergalių liekantis „ASU ‒ Vytis 2“ krito ir prieš „R2P Sport ‒ S/M“ (2018 sausio 12 d., penktadienis, 00:14 val.)„ICE“ antrą kartą įveikė Sabonio KC 2000 I ‒ „Beko“ ir pateko į pusfinalį (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 19:39 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pasiekė nesunkią pergalę (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)„ICE“ rungtynių pabaigoje palaužė „Grizlių“ ekipą (2017 lapkričio 08 d., trečiadienis, 22:15 val.)