BC „Ambi“ & Alaina vs Elektrėnų „Pastolinis“ (74:79)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 07 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ A. Smetonos gimnazija, Geležinio vilko g. 28, Kaunas, LT-49270

„Elektrėnų pastolinas“ po permainingos kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ & Alaina ekipą.

2016 lapkričio 08 d., Antradienis, 00:10 val., peržiūros: 1365

Pirmadienį, lapkričio 7 dieną, A. Smetonos gimnazijoje įvyko C lygos "Topsport" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai BC "Ambi & Alaina ir svečiai "Elektrėnų pastolinis". Rungtynes kiek geriau pradėjo "Elektrėnų pastolinis", kuris po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (24:26). Antrame kėlinyje svečiams dar labiau pavkyo atitrūkti ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 9 taškai – (39:48). Trečiame kėlinyje BC "Ambi" & Alaina ekipai pavyko priartėti iki minimumo – (57:58). Ketvirtame kėlinyje svečiams vėl atitrūko ir laimėjo rungtynes rezultatu – (74:79).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Elektrėnų pastolinio" taikliu tolimu metimu, netrukus sekė taiklus tolimas metimas BC "Ambi" & Alaina ekipos ir sužaidus apie 2 minutes rezultatas buvo – (3:3). Prabėgus dar 3 minutėms ir kėliniui įpusėjus, rezultatas buvo – (15:16). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams buvo pavykę įsiveržti į priekį – (19:17), bet kėlinį tiksliau užbaigę svečiai susigrąžino turėtą minimalų pranašumą ir laimėjo pirmą kėlinį rezultatu – (25:26).

Antrą kėlinį kiek geriau pavyko pradėti BC "Ambi" & Alaina ekipai, kuriai sužaidus pirmas 2 minutes pavyko vėl įsiveržti į priekį rezultatu – (29:28). Sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus "Elektrėnų pastolinis" surengė spurtą – (2:12), po kurio pirmaujanti ekipa pasikeitė – (31:40). Prabėgus dar 2 minutėms šeimininkams pavyko sužaisti tikslią atkarpą – (8:0) ir komandas vėl skyrė tik 1 taškas – (39:40). Per likusį laiką šeimininkai papuolė į duobę, pralošė atkarpą – (0:8) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (39:48).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias rezultatyvias atakas, po kurių sužaidus 2 minutes rezultatas tarp komandų buvo – (44:50). Sužaidus dar apie 3 minutes BC "Ambi" & Alaina ekipai buvo pavykę priartėti iki 2 taškų – (54:56). Antroje kėlinio dalyje komandos ėmė žaisti taškas į tašką ir trečiasis kėlinys baigėsi minimalia svečių persvara – (57:58).

Ketvirtą kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos po kelias rezultatyvias atakas. Prabėgus pirmoms 5 kėlinio minutėms "Elektrėnų pastolinis" vis dar buvo priekyje – (61:65). Antroje kėlinio dalyje svečiai ėmė didinti atotrūkį ir likus žaisti nepilnas 2 minutes komandas skyrė jau 9 taškai – (64:73). Per likusį laiką šeimininkai dar bandė lyginti rezultatą, bet puikiai atsilaikę prieš varžovų spaudimą svečiai neleido daugiau priartėti ir šventė pergalę rezultatu – (74:79).

Po pralaimėtų rungtynių BC "Ambi" & Alaina ekipos treneris kalbėjo: "Šiandieną žaidėme be gynybos, toks bėgu ir metu žaidimas. Jie daugiau primetė ir laimėjo. Pradėjome gintis, kai jau laiko nebuvo. Šiandieną pritrūko kovingumo."

BC „Ambi“ & Alaina: Vytautas Čypas – 22 tšk., Remigijus Snieškus – 16 tšk., Vytautas Jakelis – 14 tšk., Saulius Grėbliauskas – 13 tšk.

Elektrėnų „Pastolinis“: Lukas Jurkevičius – 25 tšk., Darius Gervickas – 21 tšk., Artūras Paškevičius – 19 tšk. (10 atk. kam.), Karolis Puleikis – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Elektrėnų „Pastolinis“ po atkaklios kovos išgelbėjo sezoną (2017 kovo 25 d., šeštadienis, 16:45 val.)Puikiai sužaidę rungtynių pradžią Elektrėnų „Pastolinis“ privertė pasiduoti „Sparta“ ekipą. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:53 val.)ASU rungtynių pabaigoje teko pripažinti BC „Ambi“&Alaina pranašumą (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:35 val.)Tik po atkaklios kovos BC „Ambi“ & Alaina įveikė „Randerį“ (2017 sausio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)BC „Gazuotas Pienas“ nepaliko vilčių BC „Ambi & Alaina“ ekipai (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:16 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ pasiekė revanšą prieš KK „13“ bei žengė į aštuntfinalį (2017 kovo 17 d., penktadienis, 22:54 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ apgynė savo tvirtovę prieš „Spartos“ vyrus. (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 03:09 val.)„Elektrėnų „Pastolinis“ kontroliavo rungtynių eigą ir pasiekė svarbią pergalę (2017 sausio 27 d., penktadienis, 23:07 val.)„KMAIK“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Ambi“ & Alaina (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 23:32 val.)