Kauno technikos kolegija vs Tie geresni (76:69)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno technikos kolegija“ kiek netikėtai įveikė „Tie geresni“ ekipą

2018 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 19:10 val., peržiūros: 838

Trečiadienį, gruodžio 5 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Kauno technikos kolegija“ bei svečių „Tie geresni”. Didžiąją rungtynių dalį priekyje buvo aikštelės šeimininkai, kurie rungtynių pabaigoje paleido solidų pranašumą iš savo rankų, tačiau pergalės iš rankų jau nebepaleido.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri netrukus įgijo aštuonių taškų pranašumą. Vėliau komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o tuomet „Tie geresni“ smeigė kelis taiklius tritaškius ir skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 13:25. Antrojo kėlinio metu svečiai jau nedemonstravo tokio gero žaidimo, kaip pirmajame kėlinyje. Netrukus „KTK“ ekipa priartėjo prie savo varžovų ir kvėpavo jau jiems į nugarą. Kėlinio pabaigoje jiems pavyko ir persverti rezultatą savo naudai, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 39:38.

Trečiojo kėlinuko pradžioje komandos dar keitėsi sėkmingais išpuoliais, tačiau tuomet kiek geresnę atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai ir įgijo kiek didesnį pranašumą, kurį ir išlaikė iki pat ketvirčio pabaigos. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 54:48. Lemiamo ketvirčio metu komandos žaidė gana apylygiai. Galiausiai „KTK“ ekipa buvo įsiveržus į priekį jau dešimties taškų skirtumu, tačiau tuomet gerą atkarpą sužaidė „Tie geresni“ ir likus žaisti minutei, skaičiavo jau tik dviejų taškų deficitą. Visgi, lemiamu metu aikštelės šeimininkai tvarkingai sumetė baudos metimus ir neleido varžovams rimčiau pakovoti dėl pergalės. Galutinis rungtynių rezultatas 76:69.

Rokas Navickas („Kauno technikos kolegija“):
“Neblogai sužaidėm, kovojom, stengėmės ir laimėjom“.

„Kauno technikos kolegija“ namų aikštelėje įveikė „Sparta“ komandą (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 19:03 val.)SK „Mattas“ ir antrą kartą įveikė „Tie geresni“ ekipą (2019 kovo 13 d., trečiadienis, 19:38 val.)„Kauno technikos kolegija“ trečiose aštunfinalio rungtynėse įveikė „Feniksą“ ir žengė į ketvirtfinalį (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 19:50 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno technikos kolegija“ įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:22 val.)„Kauno technikos kolegija“ susitvarkė su „VDU ‒ ŽŪA“ (71:51) (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Tuos geresnius“ (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:45 val.)Kauno technikos kolegija savų sienų neapgynė nuo Feniksas vyrukų. (2018 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 01:01 val.)„Hidraulinės sistemos palaužė „Tie geresni“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 20:48 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Artilerijos batalijoną“ (92:68) (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:22 val.)„Grande“ įstrigo „Kauno technikos kolegijos“ gynybos gniaužtuose (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 19:05 val.)