Kauno technikos kolegija vs Artilerijos batalionas (92:68)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Antroje rungtynių pusėje „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Artilerijos batalijoną“ (92:68)

2018 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 21:22 val., peržiūros: 757

Gruodžio 12d., Trečiadienį, 17:45val. KTK sporto salėje įvyko C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, C pogrupio reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Kauno technikos kolegija“ ir svečiai – „Artilerijos batalijonas“.

Rungtynes apylygiai pradėjo abi ekipos, išpradžių į priekį įšsiveržė svečiai (2:6), tačiau po to sekė „KTK“ krepšininkų 8 taškai be atsako ir šeimininkai persverė rezultatą (10:6). Likusią kėlinio dalį komandos žaidė taškas į tašką – 18:16. Antrojo kėlinio pradžioje taip pat vyko apylygė kova, tačiau įpusėjus antrąjam ketvirčiui pradėjo ryškėti šeimininkų pranašumas – 45:37.

Antroje rungtynių pusėje „KTK“ krepšininkus užtikrintai į priekį vedė R.Staškūnas, kuris per visas rungtynės pelnė net 47 taškus. Įpusėjus trečiąjam ketvirčiui komandas skyrė vos 3 taškai (54:51), tačiau kėlinio pabaigoje spurtavę šeimininkai susikrovė 16 taškų pranašumą – 67:51. Ketvirtąjame kėlinyje „KTK“ neatsipalaidavo ir tempą išlaikė visą kėlinį. „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkams tai buvo 4-oji sezono pergalę, o svečiai patyrė 7-ąjį pralaimėjimą – 92:68 (18:16, 27:21, 22:14, 25:17).

Antroje rungtynių pusėje „Arkus“ įrodė pranašumą prieš „Artilerijos batalionas“ (2018 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:55 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno technikos kolegija“ įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:22 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „VDU-ŽŪA“ pergalė prieš „Artilerijos batalionas“ (2019 vasario 12 d., antradienis, 21:33 val.)„Feniksas“ užtikrintai įveikė „Artilerijos batalioną“ (2018 lapkričio 30 d., penktadienis, 20:59 val.)Užsidegusi „Alaina“ nepasigailėjo „Artilerijos batalionas“ komandos (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 22:15 val.)BC „Game On“ lemiamu ketvirčio metu palaužė „Artilerijos batalioną“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:32 val.)„Feniksas“ saldžiai atsirevanšavo „Kauno technikos kolegijai“ ir išlygino serijos rezultatą (77:55) (2019 kovo 01 d., penktadienis, 21:02 val.)„Kauno technikos kolegija“ susitvarkė su „VDU ‒ ŽŪA“ (71:51) (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Kauno technikos kolegija“ kiek netikėtai įveikė „Tie geresni“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:10 val.)Po lygios kovos pergalę pasiekė „Artilerijos batalionas“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:45 val.)