Kauno technikos kolegija vs Grande (70:51)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 gruodžio 19 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Grande“ įstrigo „Kauno technikos kolegijos“ gynybos gniaužtuose

2018 gruodžio 19 d., Trečiadienis, 19:05 val., peržiūros: 741

Trečiadienį, gruodžio 19 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „C“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Kauno technikos kolegija“ bei svečių „Grande“. Nors šiose rungtynėse aiškūs favoritai buvo svečiai, tačiau visų rungtynių metu žaidimą kontroliavo studentai ir iškovojo kiek netikėtą pergalę.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie baudė savo varžovus baudos aikštelės prieigose. Tuo tarpu svečių puolimas atrodė skurdokas ir sužaidus septynias minutes, jie buvo pelnę vos šešis taškus ir turėjo jau dviženklį deficitą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:9. Antrojo kėlinuko metu abi komandos įsivėlė į tą lėtą ir nerezultatyvų žaidimą. Vėliau krepšys atsirišo „Grande“ ekipai ir jie pradėjo po truputį tirpdyti savo atsilikimą. „KTK“ ketvirčio pabaigoje sužaidė sėkmingiau ir susigrąžino solidesnį pranašumą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:27.

Trečiojo kėlinio metu aikštelės šeimininkai visiškai sukaustė varžovų veiksmus puolant krepšį ir pradėjo užtikrintais žingsniais tolti nuo jų. Per likusį kėlinuko laiką svečiai šiek tiek apkirpo savo atsilikimą, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 51:39. Lemiamą ketvirtį “KTK” pradėjo pataikydami du tritaškius ir skirtumas tarp komandų išaugo iki 18-os taškų. Vėliau vaizdas aikštelėje nesikeitė ir „Grande“ toliau skaičiavo nemenką atsilikimą. Likęs laikas tebuvo tik formalumas ir pergalę iškovojo aikštelės šeimininkai. Galutinis rungtynių rezultatas 70:51.

Rokas Navickas („Kauno technikos kolegija“):
“Geros emocijos. Sekėsi gerai, pataikėm metimus. Varžovai turnyrinėj lentelėj gana aukštai stovi, bet šiandien jiems nesisekė, prametė daug metimų. Svarbiausia, kad pavyko išplėšti pergalę.“

„GZP – 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:48 val.)„0septyni“ neturėjo vargo su „Kauno technikos kolegija“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)BC „Prisikėlę“ sutriuškino „Kauno technikos kolegiją“ (92:65) (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 19:25 val.)BC „Straight“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegija“ (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 20:32 val.)„Alaina“ po atkaklios kovos nugalėjo „Kauno technikos kolegija“ (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 23:28 val.)„Feniksas“ saldžiai atsirevanšavo „Kauno technikos kolegijai“ ir išlygino serijos rezultatą (77:55) (2019 kovo 01 d., penktadienis, 21:02 val.)„Baltic Master & Kauno NTI-PN“ apgynė namų sienas nugalėdami „Kauno technikos kolegiją“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 20:48 val.)„Laipsniai“ ir antrose 1/4 rungtynėse nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegiją“ (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 20:01 val.)M. Semėno sezono rungtynėse „GZP – 2“ pergalė prieš „Kauno technikos kolegiją“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 18:34 val.)„Grande“ užtikrintai įveikė „Kauno rami“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 20:28 val.)