Kauno technikos kolegija vs Feniksas (53:65)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 28 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Kauno technikos kolegija savų sienų neapgynė nuo Feniksas vyrukų.

2018 lapkričio 29 d., Ketvirtadienis, 01:01 val., peržiūros: 942

Trečiadienio pavakare Kauno krepšinio C lygoje Kauno tehnikos kolegijos krepšininkai namuose priėmė komandą pavadinimu Feniksas. Susitikimas prasidėjo atkaklia kova tiek vienoje tiek kitoje aikštelės pusėje visgi pirmieji į priekį šovė svečiai vedini D. Mickūno ir Ž. Kiverio sužaidus penketą minučių jie pirmavo 2:13. Antroji kėlinuko dalis sėkmingesnė jau buvo šeimininkams,kurie daugiausia R. Staškūno pastangomi švelnino atsilikimą iki 19:26. Antrajame ketvirtyje komandos buvo labai nerezultatyvios, daug netikslių metimų ir klaidų beveik nepakeitė situacijos ir didžiąją pertrauką komandos pasitiko rezultatui esant 28:36 svečių naudai.

Nors prasidėjus trečiam ketvirčiui intriga po R.Staškūnas dvitaškio grįžo ir komandas skyrė vos keturi taškai 32:36 vis tik vėliau svečiai komandinių pastangų dėka vėl gerokai nutolo 37:51. Ketvirtajame rungtynių kėlinuke intrigos sukurti nebepavyko nors šeimininkai dar bandė agresyviau pasiginti, tačiau pražangos ir neatkovoti kamuoliai po savuoju krepšiu neleido pagalvoti apie kiek sėkmingesnę rungtynių pabaigą 53:65 Fenikso naudai.

Nugalėtojų komandos žaidėjai buvo dėkingi treneriui, gerai sustačiusiam komandą ir džiaugėsi pergale, bei siūlė savo komandos lyderių paslaugas kitoms komandoms už simbolinę dėžę alaus :))

„Kauno technikos kolegija“ kiek netikėtai įveikė „Tie geresni“ ekipą (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:10 val.)„Kauno technikos kolegija“ susitvarkė su „VDU ‒ ŽŪA“ (71:51) (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Kauno technikos kolegija“ namų aikštelėje įveikė „Sparta“ komandą (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 19:03 val.)„Kauno technikos kolegija“ trečiose aštunfinalio rungtynėse įveikė „Feniksą“ ir žengė į ketvirtfinalį (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 19:50 val.)„Grande“ įstrigo „Kauno technikos kolegijos“ gynybos gniaužtuose (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 19:05 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno technikos kolegija“ įveikė „Vilkus“ (2019 sausio 16 d., trečiadienis, 20:22 val.)„GZP – 2“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:48 val.)KK „13“ lengvai susitvarkė su „Feniksu“ (62:45) (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 23:05 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno technikos kolegija“ palaužė „Artilerijos batalijoną“ (92:68) (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 21:22 val.)„0septyni“ neturėjo vargo su „Kauno technikos kolegija“ (2018 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)