Tie geresni vs Hidraulinės sistemos (70:81)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 23 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

„Hidraulinės sistemos palaužė „Tie geresni“

2019 sausio 23 d., Trečiadienis, 20:48 val., peržiūros: 791

Sausio 23 dieną, VDU progimnazijos salėje vyko C lygos rungtynės tarp „Hidraulinės sistemos“ bei „Tie geresni“. Tik po labai atkaklios kovos 81:70 (20:21 22:17 17:11 22:21) „Tie geresni“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Pirmoje rungtynių pusėje nei vienai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamos persvaros. Visgi dvigubai mažiau klydusi ir daugiau rezultatyvių perdavimų atlikusi „Hidraulinės sistemos“ komanda po dviejų kėlinių buvo priekyje – 42:38.

Didysis rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje : beveik trigubai laimėta kova dėl atšokusių kamuolių, 9 atkovoti kamuoliai puolime ir „Hidraulinės sistemos“ jau nutolsta – 59:49.

Nors ketvirtasis kėlinys buvo pats rezultatyviausias, o skirtumas buvo labai kintantis, „Tie geresni“ komanda nebesugebėjo pasivyti varžovų ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą.

„Hidraulinės sistemos“ įveikė „Lietuvos geležinkeliai“ (72:63) (2018 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:12 val.)„Hidraulinės sistemos“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Laipsniai“ (81:63) (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ sezoną atidarė sunkia pergale (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 16:11 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 kovo 19 d., antradienis, 22:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ išvargo pergalę prieš „Gemavilą“ (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 22:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ lemiamu metu atlaikė „Naujos bangos“ šturmą (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 13:29 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje pralaimėjo „Nebajeris“ (53:56) (2018 lapkričio 04 d., sekmadienis, 18:34 val.)„Hidraulinės sistemos“ pratęsė pergalių seriją, nugalėdamos BC „Rhino“ (2019 sausio 06 d., sekmadienis, 14:09 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė BC „Prisikėlę“ ir žengia toliau (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 13:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ krepšininkai neatlaikė KM „Žalgiris“ auklėtinių tempo (2019 sausio 11 d., penktadienis, 23:31 val.)