Hidraulinės sistemos vs Banga (59:56)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 30 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Bangą“

2017 sausio 30 d., Pirmadienis, 23:08 val., peržiūros: 1739

Sausio 30 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „B“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Hidraulinės sistemos“ priemė svečius „Bangą“. „Hidraulinės sistemos“ buvo iškovoję devynias pergales ir kartą buvo pralaimėję. „Bandos“ sąskaitoje buvo vienuolika pergalių ir vienas pralaimėjimas.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais (3:9). Baigiantis pirmai kėlinio pusei „Hidraulinės sistemos“ prisivijo varžovus (7:9). Aštuntą minutę „Banga“ buvo įgijusi penkių taškų persvarą (10:15). Visgi paskutines kėlinio minutes geriau sužaidė „Hidraulinės sistemos“, kuriem pavyko sumažinti varžovo persvarą iki vieno taško (16:17).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (18:19). Vėliau keturis taškus iš eilės pelnė „Banga“ (18:23). Po jų svečių puolimas užstrigo, o šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako (26:23). Devintą minutę, po ilgos pertraukos, taškus vėl pavyko pelnyti „Bangai“ (26:25). Visgi geriau kėlinio pabaigą sužaidė „Hidraulinės sistemos“, kuriom pavyko padidinti persvarą iki penkių taškų (30:25).

Trečio kėlinio pradžioje du iš eilės dvitaškius pataikė „Hidraulinės sistemos“ (34:25). Vėliau komandos žaidė lygiai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 11 taškų (41:30). „Hidraulinės sistemos“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos svečiai pelnė penkis taškus be atsako (41:35). Vėliau „Hidraulinės sistemos“ varžovų spurtą nutraukė dviem taikliais metimais (46:35). Ketvirčio pabaigoje „Hidraulinės sistemos“ išsaugojo devynių taškų persvarą (48:39).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis „Banga“ vijosi varžovus. Ketvirtą minutę komandas skyrė tik keturi taškai (51:47). Vėliau šešis taškus iš eilės pelnė „Hidraulinės sistemos“ (57:47). Septintą minutę spurtą pradėjo „Banga“, kuri pelnė devynis taškus be atsako (57:56). Paskutinėmis kėlinio sekundėmis „Banga“ turėjo galimybių laimėti ar bent pasivyti varžovus, bet „Hidraulinės sistemos“ išsaugojo pranašumą ir įveikė varžovus rezultatu 59:56. „Hidraulinės sistemos“ iškovojo dešimtą pergalę, o „Banga“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Hidraulinių sistemų“ treneris S.Klimkevičius: „Atėjome žaisti susikaupę, atėjome žaisti dėl pirmos vietos grupėje. Iškrito gan ilgam mūsų vidurio puolėjas gan ilgam, bet manau šiandien užpildėm šią spragą bėgančiais mažais žaidėjais.“ Paklaustas, kur buvo pagrindinis pranašumas šiandien, treneris atsakė: „Net nežinau, manau gerai dirbome gynyboje, neleidom jiems siausti, ką jie daro prieš visas kitas komandas.“

Hidraulinės sistemos: Liudas Čekavičius – 20 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Rokas Misevičius – 14 tšk., Tadas Vasiliauskas – 12 tšk., Ignas Krukonis – 11 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.)

Banga: Aurimas Karbauskas – 16 tšk. (18 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Aurimas Birgelis – 13 tšk. (10 atk. kam.), Patrik Kapralov – 10 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ gan lengvai įveikė „Dumblą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 16:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ įrodė savo pranašumą rungtynėse prieš „Legioną“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ krito „Kauno NTI-PN“ tvirtovėje (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:57 val.)Negausiai susirinkusios „Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo prieš „ASU“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)Po ilgosios pertraukos subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido „Bangai“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ po gražios dvikovos įveikė „United ‒ „R2P Sport“ (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Huawei“ bei žengė į finalą (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 20:55 val.)Reto atkaklumo kovoje „Hidraulinės sistemos“ išvargo svarbią pergalę (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:59 val.)