Hidraulinės sistemos vs Legionas (86:79)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hidraulinės sistemos“ įrodė savo pranašumą rungtynėse prieš „Legioną“

2016 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 23:32 val., peržiūros: 1679

Pirmadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko B lygos „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Hidraulinės sistemos“ (6/1) (šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykęs „Legionas“ (6/1) (svečiai).

Rungtynių pradžioje „Hidraulinės sistemos“ iškart spurtavo ir po G. Tumasonio dvitaškio metimo pirmavo 12:5. Tačiau „Legionas“ į tai atsakė taip pat sėkminga atkarpa ir taiklus V. Tirvos tolimas metimas išlygino rungtynių rezultatą 12:12. Antroje kėlinuko pusėje šeimininkų trio I.Krukonis, T.Vasiliauskas ir M.Šumlinskas tiesiog varė į neviltį svečių žaidėjus, o jų pastangų dėka „Hidraulinės sistemos“ įgijo dviženklį pranašumą 31:20.

Antrajame kėlinuke „Hidraulinės sistemos“ spurtavo ir po keturių paeiliui M. Šumlinsko taškų pirmavo 42:21. Visgi, „Legionas“ nepasimetė ir K. Kyžo ir Š. Krilavičiaus taiklių metimų dėka priartėjo iki 47:35. Dvylikos taškų persvarą „Hidraulinės sistemos“ išlaikė iki pat kėlinuko pabaigos, kuriam pasibaigus švieslentėje degė skaičiai 51:39.

„Legionas“ ir toliau dėjo visas pastangas, kad dar labiau priartėtų prie savo varžovų. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui V. Tirvos dvitaškis sumažino šeimininkų pranašumą iki 59:50. Visgi, T. Vasiliausko taiklūs metimai neleido dar labiau svečiams priartėti. Pasibaigus trečiajam ketvirčiui rezultatu 68:58 pirmavo „Hidraulinės sistemos“.

Lemiamame ketvirtyje „Legionas“ iškart sumažino persvarą iki 70:63, tačiau tada visus nuramino I.Krukonis, smeigęs du tritaškius paeiliui. Iki pat kėlinuko pabaigos „Legionas“ alsavo šeimininkams į nugaras, tačiau pirmoje rungtynių pusėje susikrauta persvara leido „Hidraulinėms sistemoms“ švęsti pergalę šiose rungtynėse rezultatu 86:79. Ši pergalė leido jiems bent laikinai pakilti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Hidraulinės sistemos: Tadas Vasiliauskas – 30 tšk. (12 atk. kam., 9 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Marius Šumlinskas – 26 tšk. (19 atk. kam., 6 išpr. praž.), Ignas Krukonis – 24 tšk. (6 rezult. perd.)

Legionas: Jonas Snudaitis – 19 tšk., Šarūnas Krilavičius – 14 tšk. (12 atk. kam.), Vytautas Tirva – 14 tšk. (11 rezult. perd.), Vytautas Peseckis – 12 tšk., Kristupas Kyžas – 11 tšk. (12 atk. kam.)

„Huawei“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Legioną“ (2017 vasario 17 d., penktadienis, 22:25 val.)„Legionas“ įrodė savo pranašumą prieš KK „13“ komandą (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Bangą“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:08 val.)Negausiai susirinkusios „Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo prieš „ASU“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ gan lengvai įveikė „Dumblą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 16:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ krito „Kauno NTI-PN“ tvirtovėje (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrą kartą įveikė Advokatų kontorą „Konsus“ bei žengė į pusfinalį (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 00:25 val.)Reto atkaklumo kovoje „Hidraulinės sistemos“ išvargo svarbią pergalę (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:59 val.)„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:04 val.)