Legionas vs Hidraulinės sistemos (78:83)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 27 d., Pirmadienis, 21:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Reto atkaklumo kovoje „Hidraulinės sistemos“ išvargo svarbią pergalę

2017 vasario 27 d., Pirmadienis, 23:59 val., peržiūros: 1657

Pirmadienį, vasario 27 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „B“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, G pogrupio rungtynės, tarp vietos „Legiono“ ir svečių „Hidraulinių sistemų“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje kiek geriau atrodę aikštės šeimininkai ilgą laiką pirmavo, tačiau po pertraukos svečiai ėmė vytis varžovus ir po itin emocingos bei atkaklios rungtynių pabaigos pergalę išvargo „Hidraulinės sistemos“. 78:83 (13:12, 27:23, 17:21, 21:27).

Nors pirmieji savo taškų sąskaitą keturiais taškais iš eilės atidarė aikštės šeimininkai, čia pat spurtą 0:8 surengusios „Hidraulinės sistemos“ perėmė iniciatyvą. Vis tik, ir vėl žymiai geriau pasirodę „Legiono“ krepšininkai iki ketvirčio pabaigos susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Antrojo kėlinuko pradžioje spurtavęs „Legionas“ dar labiau atitrūko, tačiau čia pat kelis sėkmingus išpuolius surengę svečių krepšininkai sumažino deficitą iki minimumo. Toks žaidimas klostėsi beveik viso kėlinio metu, tačiau tik prieš pat ilgąją pertrauką geriau pasirodę šeimininkai įgijo penkių taškų pranašumą. 40:35.

Po ilgosios pertraukos ir vėl geriau startavę aikštės šeimininkai padidino savo pranašumą iki vienuolikos taškų, tačiau čia pat svečius į priekį timptelėjo septyni iš eilės L. Čekavičiaus taškai. Kiek vėliau „Legionas“ buvo dar kartą atitrūkęs, tačiau kėlinio pabaigoje spurtavusios „Hidraulinės sistemos“ sumažino deficitą iki minimumo. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje spurtavę svečiai persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau čia pat du tritaškius pataikęs R.Švagždys vėl sugrąžino iniciatyvą šeimininkams. Toks scenarijus kartojosi ne vieną kartą ir tik pačioje pabaigoje vienu tritaškiu daugiau pataikiusios „Hidraulinės sistemos“ įgijo kelių taškų pranašumą, kuris atnešė pergalę rezultatu 78:83.

Po pergalės nugalėtojų ekipos treneris Vitalijus Kirilovas kalbėjo: „Tai buvo pačios brangiausios rungtynės per kelis sezonus sakyčiau. Priešininkai užkūrė gerą pirtį ir teko tą gaisrą gesinti. Aišku, pabaiga buvo fantastiška, tiek jie viską sumetė, tiek mes gerai pataikėme. Na, o varžovas senas vilkas, dar parodė savo nagus“.

„Legionas“: Ramūnas Švagždys – 25 tšk., Edgaras Krūminas – 17 tšk., Šarūnas Krilavičius – 15 tšk. (14 atk. kam.), Vytautas Tirva – 10 tšk. (9 rezult. perd.)

„Hidraulinės sistemos“: Liudas Čekavičius – 27 tšk., Ignas Krukonis – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Gytautas Tumasonis – 13 tšk., Saulius Klimkevičius – 10 tšk.

Puikiai sužaistas pirmasis kėlinys leido „Hidraulinėms sistemoms“ iškovoti nesunkią pergalę. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 23:18 val.)Nemažai traumų pareikalavusiame pusfinalyje ‒ „Hidraulinių sistemų“ pergalė (2017 balandžio 25 d., antradienis, 22:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Kauno NTI-PN“ prieš „Hidraulinės sistemas“ atsilaikė iki ilgosios pertraukos (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:46 val.)Po ilgosios pertraukos subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido „Bangai“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)Veteranas dar turi parako ‒ 65 pelnyti S. Klimkevičiaus taškai nutiesė „Hidraulinėms sistemoms“ kelią į pergalę (2016 gruodžio 03 d., šeštadienis, 15:02 val.)„Hidraulinės sistemos“ gan lengvai įveikė „Dumblą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 16:06 val.)Negausiai susirinkusios „Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo prieš „ASU“ (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Bangą“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Hidraulinės sistemos“ krito „Kauno NTI-PN“ tvirtovėje (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:57 val.)