ASU vs Hidraulinės sistemos (76:87)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 27 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Negausiai susirinkusios „Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo prieš „ASU“

2016 spalio 27 d., Ketvirtadienis, 23:28 val., peržiūros: 1641

Ketvirtadienį, spalio 27 dieną, Aleksandro Stulginskio universitete įvyko C lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „ASU“ bei svečių „Hidraulinių sistemų“. Rungtynes kur kas geriau pradėjo šeimininkų ekipa, kuri ilgai nelaukus įgijo dviženklį pranašumą. Visgi, po šalto dušo atsigavę svečiai, pradėjo vytis savo varžovus, persvėrė rezultatą ir diktavo savo sąlygas rungtynėse iki pat jų pabaigos bei pasiekė pirmąją pergalę šiame sezone.

Jau nuo pat rungtynių pradžios aikštelėje kur kas geriau atrodė „ASU“ ekipa, kuri rungtynes pradėjo 12:2 spurtu bei įgijo dviženklį pranašumą. Vėliau „Hidraulinėms sistemoms“ pavyko sumažinti atsilikimą iki penkių taškų, bet du tolimus metimus paeiliui įsmeigė šeimininkai bei vėl susigrąžino dviženklį pranašumą. Likusį kėlinuko laiką komandos žaidė gan apylygiai, tačiau mažu žingsneliu priekyje buvo svečių ekipa, kuriai pavyko sumažinti atsilikimą iki vienženklio. Rezultatas po pirmojo ketvirčio buvo 29:21. Antrojo kėlinuko pradžioje „Hidraulinės sistemos“ bandė vytis savo varžovus, tačiau gynyboje jie atrodė nekaip ir neapsigindavo nuo varžovų taiklių tolimų metimų. Kėlinukui perėjus į antrąją pusę, jau sau įprastą žaidimą pradėjo demonstruoti svečių ekipa. Nevengę paspausti savo varžovų, jie pelnė net 12-ą taškų be atsako bei persvėrė rezultatą savo naudai. Įgytą minimalų pranašumą jie išsaugojo iki pat ketvirčio pabaigos, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 46:47.

Trečiąjį ketvirtį komandos pradėjo gan nerezultatyviu žaidimu ir tik vėliau „Hidraulinės sistemos“ įsibėgėjo ir padidino savo atotrūkį iki dviženklio. Vėliau komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, bet kėlinukui einant į pabaigą, „ASU“ ekipai pavyko deficitą sumažinti iki penkių taškų. Visgi, kėlinį „Hidraulinės sistemos“ užbaigė pelnydamos keturis taškus ir prieš ketvirtąjį kėlinį turėjo devynių taškų atotrūkį – 58:67. Lemiamame ketvirtyje „ASU“ ekipa vis bandė priartėti prie savo varžovų ir sėkmingai užbaigdavo atakas puolime, tačiau jų gynyba nežibėjo. Praktiškai į kiekvieną sėkmingą jų išpuolį, svečių ekipa atsakydavo tuo pačiu. Galiausiai, panašiu scenarijumi komandos ir užbaigė šias varžybas, o šeimininkų ekipai taip ir nepavyko dar labiau priartėti prie savo varžovų ir pakovoti dėl pergalės. Galutinis rungtynių rezultatas 76:87.

V. Kirilovas („Hidraulinės sistemos“):
„Tikėjomės, kad teks pakovoti. Susirinkus tokiom „gausiom“ pajėgom, tai neatrodė, kad bus labai lengva. Matėt, pirma pusė buvo sunki. Varžovai pataikė tokius tolimus metimus, kad mus žlugdė. Po to, kaip visada, susiimėm. Sakyčiau, kad patirtis daug ką padarė – ramiai reagavom, nes esam ne vieną kartą tokias rungtynes ištraukę, o rungtynės antroje pusėje klostėsi jau mums parankiau, susikrovėm persvarą ir ją išlaikėm iki galo“.

ASU: Arnas Bulys – 25 tšk., Vaidotas Levanauskas – 21 tšk., Marius Trumpickas – 12 tšk.

Hidraulinės sistemos: Marius Šumlinskas – 30 tšk. (17 atk. kam., 6 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Ignas Krukonis – 23 tšk. (9 rezult. perd., 9 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 17 tšk.

Po ilgosios pertraukos subyrėjusios „Hidraulinės sistemos“ nusileido „Bangai“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ įrodė savo pranašumą rungtynėse prieš „Legioną“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:32 val.)Reto atkaklumo kovoje „Hidraulinės sistemos“ išvargo svarbią pergalę (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:59 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Puikiai sužaistas pirmasis kėlinys leido „Hidraulinėms sistemoms“ iškovoti nesunkią pergalę. (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 23:18 val.)„Hidraulinės sistemos“ gan lengvai įveikė „Dumblą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 16:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Bangą“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Hidraulinės sistemos“ krito „Kauno NTI-PN“ tvirtovėje (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Kauno NTI-PN“ prieš „Hidraulinės sistemas“ atsilaikė iki ilgosios pertraukos (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:04 val.)